
Kia Picanto - 1.0 LXE|Airco|EL Ramen|APK|NAP|Radio|
Algemeen
| Prijs | € 1.999 |
| Bouwjaar | Maart 2006 |
| Kilometerstand | 155.327 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 24-SG-VZ |
| Datum deel 1 | 29-03-2006 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,40 sec |
| Motorvermogen | 45 kW (61 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 836 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | april 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Emissieklasse: Euro 3
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Kia rijden is kiezen voor design, gunstige prijsstelling en veel keuze in modellen. Niet voor niets al jaren in de top-3 van populaire merken. Movement that inspires!
Even bellen voor een afspraak en deze Kia staat voor u klaar!Deze Kia Picanto komt uit 2006, werd geleverd van 01-04-2004 tot 30-06-2007 en kostte toen € 10.008,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2006 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 45 kW (61 PK) en een cilinderinhoud van 999 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 150 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 16,4 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,1 liter per 100 km en hij weegt 836 kg. De APK is geldig tot 22-12-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 72,17 per kwartaal.**Kia Picanto 1.0 LXE - Compact, Zuinig en Betrouwbaar**
Prijs: **Op aanvraag**
Bouwjaar: **2006**
Kilometerstand: **n.v.t.**
Kenteken: **24SGVZ**
**Over deze Kia Picanto 1.0 LXE**
Deze charmante Kia Picanto 1.0 LXE uit 2006 is dé ideale stadsauto! Met zijn compacte afmetingen, lage brandstofverbruik en wendbare rijeigenschappen biedt deze hatchback alles wat u nodig heeft voor comfortabel en zuinig rijden. Uitgevoerd in een stijlvolle blauwe kleur en voorzien van vijf deuren, combineert hij praktische bruikbaarheid met een modern design. Bovendien biedt de royale wielbasis van 237 cm verrassend veel ruimte voor zowel inzittenden als bagage.
**Specificaties die u niet wilt missen!**
- **Motor:** 1.0 liter, 45 kW (61 PK), 4 cilinders
- **Brandstofverbruik:** Slechts 5,1 l/100 km
- **Transmissie:** Handgeschakeld, 5 versnellingen
- **Topsnelheid:** 150 km/u
- **Gewicht:** 936 kg met een maximale massa van 1350 kg
- **Trekgewicht:** 700 kg (geremd)
**Comfort en veiligheid:**
- Elektrische ramen voor
- Centrale deurvergrendeling
- Stuurbekrachtiging voor soepel manoeuvreren
- Anti Blokkeer Systeem (ABS) en elektronische remkrachtverdeling
- Bestuurders- en passagiersairbag voor maximale veiligheid
Naast deze praktische opties is de Picanto uitgerust met bumpers in carrosseriekleur en een alarm klasse 1 (startblokkering) voor extra gemoedsrust. Zijn verbruiks- en onderhoudsvriendelijke karakter maken hem uw ideale partner voor dagelijks gebruik of als tweede auto voor het gezin.
**Goed onderhouden en rijklaar!**
Deze Kia heeft een APK geldig tot **22 december 2026** en verkeert in technisch uitstekende staat. Ideaal voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en betaalbare oplossing voor zijn mobiliteitsbehoeften.
**Ervaar het zelf!**
Bent u klaar voor zorgeloos rijplezier in een uitermate betaalbare en efficiënte auto? Neem contact met ons op voor meer informatie, een proefrit of een bezichtiging. Zoals altijd geldt: wees er op tijd bij, want weg is weg!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Wij zijn in de avonduren en ook op zondag open op afspraak!
Alle inruil is mogelijk tegen handelsprijzen , uiteraard zijn wij aangesloten bij RDW,VWE en Nationale Auto Pas (NAP)
Door middel van het NAP rapport kunnen wij u dus een kloppende kilometerstand garanderen.
Tevens kopen wij alle merken Auto's in. directe betalingen en vrijwaringen.
De prijzen op internet zijn scherpe meeneemprijzen.
U kunt de auto dagelijks komen bekijken
Wij leveren onze Auto's inclusief een recente APK keuring en vloeistof controle.
Wij heten u van harte welkom en de koffie staat voor u klaar.
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























