
Kia Picanto - 1.0 LXE X-tra 5-Deurs 99.000km Elec. ramen CPV Zwart NAP APK
Algemeen
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 99.543 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 18 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 30-PT-HJ |
| Datum deel 1 | 25-11-2004 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,40 sec |
| Motorvermogen | 45 kW (61 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 836 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | februari 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Acceleratie (0-100): 16,4 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.350 kg
Afmetingen (LxBxH): 350 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 237 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 123 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Achterspoiler
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
Overig
- Bekerhouders
- Buitenspiegels inklapbaar
- Deelbare achterbank
- Mistlampen voor
= Bijzonderheden =
Net je rijbewijs gehaald?
Dan is dit wel een hele leuke Kia Picanto 1.0 LXE X-tra met maar 99.000km!!
Ook nog eens in de mooiste kleut voor een Picanto: Zwart!
APK t/m 2027.
Luxe LXE X-tra uitvoering met o.a.: Electrische ramen, Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening, 5 deuren, Mistlampen voor, Radio CD-speler in dezelfde kleur als de bekleing en de vloermatten!
Auto-nu, 7 dagen per week geopend! Zondag en maandag op afspraak: 0647419158 (ook via whatsapp)!
We krijgen iedere dag nieuwe auto's binnen, veel halen onze website niet eens! Dus bel snel om te horen welke leuke auto's we nog meer hebben staan: 0647419158
Auto-nu: Voordelig maar veilig de weg op!
Disclaimer:
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan Markplaats of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder, maar blijft te allen tijden uw eigen verantwoording deze te controleren voor de aankoop..
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































































![Skoda Citigo - 1.0 Greentech Arctic Air [ 1e Eig. 23000km NAP ][ Panorama Navi PDC Airco ]](https://cdn.autowereld.nl/I762202135/240x180/skoda-citigo-1-0-greentech-arctic-air-1e-eig-23000km-nap-panorama-navi-pdc-airco.jpg)

















































