
Kia Picanto - 1.0 LXE X-tra apk tot 03-2027 nieuwe Distributie riem
Algemeen
| Prijs | € 1.675 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 95.927 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 02 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 36-RK-HG |
| Datum deel 1 | 04-05-2005 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,40 sec |
| Motorvermogen | 45 kW (61 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 836 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | februari 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Acceleratie (0-100): 16,4 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.350 kg
Afmetingen (LxBxH): 350 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 237 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 123 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Achterspoiler
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- incl boekjes
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
- zeer nette auto
= Bijzonderheden =
Koreaanse auto's hebben een reputatie van grote degelijkheid opgebouwd. De aandrijving van deze Kia wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
En dan is deze auto ook nog eens voorzien van centrale portiervergrendeling en verstelbaar stuur.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.
Deze Kia Picanto komt uit 2005, werd geleverd van 07-02-2005 tot 22-11-2005 . Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2005 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 45 kW (61 PK) en een cilinderinhoud van 999 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 150 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 16,4 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,1 liter per 100 km en hij weegt 836 kg. De APK is geldig tot 02-03-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 72,17 per kwartaal.
**Kia Picanto 1.0 LXE X-tra | Compact | Zuinig | 5-deurs | Dealeronderhouden**
Op zoek naar een betrouwbare stadsauto die perfect past bij jouw dagelijkse mobiliteitsbehoeften? Deze Kia Picanto 1.0 LXE X-tra uit 2005 is jouw ideale partner! Ondanks zijn compacte formaat biedt deze hatchback verrassend veel ruimte, comfort en veiligheid. Met een frisse blauwe carrosserie, een praktische 5-deurs indeling en een uitstekende staat van onderhoud is hij helemaal klaar voor de volgende eigenaar.
Deze Picanto schittert met standaardopties zoals elektrische ramen voor, stuurbekrachtiging, centrale vergrendeling, mistlampen vóór en een handige achterspoiler. Veiligheid staat centraal dankzij het Anti Blokkeer Systeem (ABS), bestuurders- en passagiersairbag, hoofdsteunen voor en achter, alarm klasse 1 (startblokkering) en elektronische remkrachtverdeling. Het interieur bevat tevens in carrosseriekleur afgewerkte bumpers en een verstelbaar stuur voor optimaal rijcomfort.
Met een zuinige 1.0-liter benzinemotor, 45 kW (61 pk), een gemiddeld verbruik van slechts 5,1 liter per 100 km en een topsnelheid van 150 km/u combineert deze Picanto efficiëntie met rijplezier. Daarnaast biedt hij plaats aan maximaal vijf personen en heeft hij een trekcapaciteit tot 700 kg. Dit voertuig is apk-gekeurd tot maart 2027!
Kom langs en ontdek zelf waarom deze Kia Picanto een slimme keuze is. Neem vandaag contact op voor een proefrit!
**Compact. Zuinig. Betrouwbaar. De Kia Picanto wacht op jou!**
Bent u geïnteresseerd in deze occasion? Neem contact met ons op!
Wij zijn een officieel BOVAG autobedrijf. Wij verkopen zowel nieuwe als gebruikte auto's. Ook voor onderhoud, diagnose, reparatie en schadeherstel staan wij voor u klaar. In onze moderne werkplaats zijn wij voorzien van de nieuwste diagnoseapparatuur en gereedschappen. Wij zijn tevens ook Bosch Workshop partner. Bij ons kunt u ook terecht voor AIXAM brommobielen. Wij zijn de enige AIXAM-dealer in de omgeving Apeldoorn.
U kunt uw huidige auto of brommobiel ook bij ons inruilen.
Kom vrijblijvend langs voor een proefrit of informatie.
Wij zien u graag aan ons adres:
Autobedrijf Ton Wilbrink
De Moestuin 1
7325 GD Apeldoorn
055-5403202 / 06-51308744
tonwilbrink@solcon.nl
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Pakket 1
€ 0,-
gratis
Controle van vloeistoffen
Vrijwaren van inruilauto
(indien van toepassing)
Tenaamstelling nieuwe auto
Garantie niet van toepassing
Pakket 2
€ 495,-
Controle van vloeistoffen
Wassen en uitzuigen
Nieuwe APK
(wanneer keuringsdatum binnen 6 maanden valt)
Vrijwaren van inruilauto
(indien van toepassing)
Tenaamstelling nieuwe auto
Brandstof
(minimaal)
3 maanden garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak
Pakket 3
€ 995,-
Controle van vloeistoffen
Wassen en uitzuigen
Reinigen van in- / exterieur / poetsen
Nieuwe APK
(wanneer keuringsdatum binnen 6 maanden valt)
Vrijwaren van inruilauto
(indien van toepassing)
Tenaamstelling nieuwe auto
Brandstof
(minimaal)
Onderhoudsbeurt
conform schema fabrikant, indien minder dan 6 maanden of 6.000 km van onderhoudsbeurt*
Distributieriem vervangen
indien nodig binnen 6 maanden of 10.000 km*
6 maanden garantie*
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























