
Kia Picanto - 1.0 M-bition Eerste eigenaar / Airco / NAP / APK 01-2027
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 174.520 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 22 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 68-TJ-XN |
| Datum deel 1 | 04-01-2007 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,40 sec |
| Motorvermogen | 45 kW (61 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Oranje |
| Oorspronkelijke kleur | Oranje |
| Gewicht | 836 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Acceleratie (0-100): 16,4 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.350 kg
Afmetingen (LxBxH): 354 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 237 cm
Interieur
Interieur: Oranje, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 123 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Achterspoiler
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Deze Kia Picanto komt uit 2007, werd geleverd van 27-03-2006 tot 31-03-2007 en kostte toen € 10.343,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2007 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 45 kW (61 PK) en een cilinderinhoud van 999 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 150 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 16,4 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,1 liter per 100 km en hij weegt 836 kg. De APK is geldig tot 22-01-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 72,17 per kwartaal.
Van harte welkom bij AlpenCars!
Onze auto’s komen rechtstreeks van dealers en leasemaatschappij, zijn meestal afkomstig van 1e of 2e eigenaar en altijd voorzien van originele kilometers en de complete historie van het voertuig is bekend. Inruil van uw huidige auto is mogelijk!!
Kom gerust langs voor een geheel vrijblijvende bezichtiging en/of proefrit.
Verkoopprijs is rijklaar; afleverinspectie, geldige APK en tenaamstelling.
Ook kunnen wij snel en geheel op maat voor u een verzekering samenstellen. Zo gaat u veilig en verzekerd de weg op.
U kunt ons voor een afspraak, proefrit of meer informatie 7 dagen per week bereiken op telefoonnummer 0648760157.
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























































