
Kia Picanto - 1.0 X-pect
Algemeen
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | Januari 2011 |
| Kilometerstand | 192.401 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 07 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 65-NLS-2 |
| Datum deel 1 | 28-01-2011 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,80 sec |
| Motorvermogen | 46 kW (63 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Galaxy Black Mica (Z1) |
| Gewicht | 830 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2007 - 2011
Technische informatie
Koppel: 87 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 35 liter
Acceleratie (0-100): 15,8 s
Topsnelheid: 150 km/u
GVW: 1.350 kg
Wielbasis: 237 cm
Interieur
Interieur: (EQ), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 114 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basis Pakket:
-Geldige APK
-Inspectie van alle vloeistoffen en bandenspanning
-Wassen en zuigen
-Tenaamstelling RDW
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- passagiersairbag
= Bijzonderheden =
Deze Kia Picanto staat te popelen om te laten zien wat-ie in huis heeft. Bescheiden in formaat, maar groots in gemak en rijplezier. En zuinig! Hij rijdt lekker, deze Kia. Pittig ook.
Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
Uiteraard is inruil van uw huidige auto mogelijk, maar ook motor, boot of camper is bespreekbaar.
Helaas zijn wij niet in staat om altijd aanwezig te zijn.
Voorkom teleurstelling en neem altijd eerst even contact met ons op.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































