
Kia Picanto - 1.0 X-treme NWE APK
Algemeen
| Prijs | € 999 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 261.904 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 03 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 60-SG-KS |
| Datum deel 1 | 24-02-2006 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,40 sec |
| Motorvermogen | 45 kW (61 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 836 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
CO₂-uitstoot: 123 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Aantal sleutels: 2
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Bent u geinteresseerd in een van onze occasions?
Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, wij helpen u graag verder.
Bel of whatsapp ons voor de mogelijkheden 0653434236.
LET OP!
Wij raden u tevens aan om altijd even te bellen of aan te kondigen voordat u langs komt, om te controleren of het voertuig waarin u interesse heeft ook nog beschikbaar is, dit om teleurstellingen te voorkomen! 0653434236
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie en inhoud in deze advertentie correct weer te geven.
Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie, spel en typfouten in de advertentie.
Mocht er een optie of bepaalde informatie specifiek belangrijk zijn voor u?
Neem dan contact op met de verkoper voor aanvullende vragen en informatie.
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































































