
Kia Picanto - 1.0CVVT Design Edition 2013 AIECO/LED/81DKM NAP
Algemeen
| Prijs | € 5.995 |
| Bouwjaar | Januari 2013 |
| Kilometerstand | 81.918 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 47-ZRJ-2 |
| Datum deel 1 | 29-01-2013 |
| Topsnelheid | 153 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,40 sec |
| Motorvermogen | 51 kW (69 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 820 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | september 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 14,4 s
Topsnelheid: 153 km/u
GVW: 1.340 kg
Wielbasis: 238 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 99 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 14"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Side-skirts
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
= Bijzonderheden =
Te koop Kia Picanto 1.0 CVVT Design Edition 2013 Wit. 81.990 originele kilometers met Nationale Auto Pas-Check! Nieuwe APK bij aflevering! Het gaat hierbij om de Design Edition, is voorzien van o.a: ABS / airbag bestuurder + airbag passagier / airconditioning / bekerhouders / boordcomputer / elektrische pakket ( elektrische ramen + spiegels + centrale deurvergrendeling ) / Led-Dagrij verlichting / licht metalen velgen / parkeersensoren / stuurbekrachtiging. Inruil mogelijk tegen handelsprijzen. Voor overige informatie kunt u gerust bellen: 06-34508005 / 06-38999513
Let op: de geadverteerde prijs is de meeneemprijs. Garantiepakketten zijn optioneel en kunt u kiezen uit:
Pakket Brons: 3 maanden garantie, APK-Check, kleine beurt en kosteloos tenaamstelling € 695,-
Pakket Zilver: 6 maanden garantie, APK-Check, kleine beurt en kosteloos tenaamstelling € 895,-
Pakket Goud: 12 maanden garantie, APK-Check, grote beurt en kosteloos tenaamstelling € 1195,-
Tenaamstellen op locatie! Daardoor is het ook mogelijk om ook 's weekends ( ook op zondag ) en 's avonds langs te komen voor een bezichtiging en/of een proefrit
Wij kunnen helpen met export-documenten!
We can help with export-documents!
Wir können mit dem Export Dokumenten helfen!
Mozemy pomóc w dokumentach eksportowych!
My mozhem pomoch' s eksportnykh dokumentov!
Nous pouvons vous aider avec des documents d'exportation!
Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























