
Kia Picanto - 1.1 X-tra First Edition APK AIRCO/TREKHAAK 06/2027 VASTEPRIJS
Algemeen
| Prijs | € 1.249 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 193.824 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 17 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 74-ZB-ZH |
| Datum deel 1 | 21-12-2007 |
| Topsnelheid | 144 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 17,90 sec |
| Motorvermogen | 48 kW (65 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1086 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 836 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | december 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Kia Picanto 1.1 X-tra First Edition APK AIRCO/TREKHAAK 06/2027 VASTEPRIJS
- Kenteken: 74-ZB-ZH
- Merk: Kia
- Model: Picanto
- APK tot: 17-06-2027
- Tellerstand: 193824 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: rood
- Motorinhoud: 1086 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: G4HG
- Vermogen: 48 kW / 65pk
- Ledig gewicht: 836 kg
- Max. trekgewicht: 700 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 354 cm
- Hoogte: 1480 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 70 - 76 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Achterruitwisser
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Mistlampen voor
- Trekhaak
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bel/SMS of WhatsApp (+31684022900) even van tevoren, om een teleurstelling te voorkomen dat de auto eventueel verkocht of gereserveerd is. Wij zijn bereikbaar van dinsdag t/m vrijdag van 10.00 - 17.00 uur op afspraak! Zaterdags van 12.00 – 17.00 uur op afspraak !'s avonds en Zondag ook op afspraak! Wij kunnen 24/7 per week de auto op uw naam zetten! RDW erkend
Autobedrijf Adonis
Adonisweg 20
8938BJ Leeuwarden
+31684022900
info@autobedrijfadonis.nl
www.autobedrijfadonis.nl
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























