
Kia Picanto - 1.2 Automaat Carplay Airco Keyless Entry
Algemeen
| Prijs | € 6.490 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 122.368 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 20 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 37-RLF-1 |
| Datum deel 1 | 24-06-2011 |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 850 kg |
| Trekgewicht max | 400 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Acceleratie (0-100): 13,4 s
Topsnelheid: 163 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.370 kg
Afmetingen (LxBxH): 360 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 238 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 130 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
Overige
- Exterior Pack ("Lichtmetalen velgen 15""", Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Halogeen mistlampen, LED dagrijverlichting, Mistlampen voor)
- Style Pack (Airbag(s) knie, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Keyless entry, Multimedia-voorbereiding, Stuurwiel multifunctioneel)
= Bijzonderheden =
Goededag,
Kia Picanto 1.2 Automaat – Luxe Uitvoering – NAP – Zeer nette staat
Te koop aangeboden: een zeer nette en goed onderhouden Kia Picanto met 122.000 km NAP. Deze fijne en zuinige automaat rijdt, remt en schakelt uitstekend. Ideaal als stadsauto, maar ook comfortabel voor langere ritten.
De auto is voorzien van een sterke en betrouwbare 1.2 motor en heeft een luxe uitvoering met veel extra opties, waaronder:
•Automaat
•Elektrische ramen
•Elektrisch verstelbare spiegels
•Centrale deurvergrendeling
•Apple CarPlay
•Navigatie
•Airconditioning
•Multifunctioneel stuurwiel
•Achteruitrijcamera
•Dashcam
•Telefoonaansluiting / Bluetooth
Daarnaast staat de auto op vier nieuwe Vredestein banden. De volgende onderhoudsbeurt is pas nodig bij 150.000 kilometer. APK geldig tot 20-05-2027.
Kortom: een zeer complete, nette en betrouwbare Kia Picanto met fijne opties en lage gebruikskosten. Instappen en rijden!
Inruil bespreekbaar
Prijs 6490
Tel 06 41281218
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































































