
Kia Picanto - 1.2 CVVT Comfort Pack airco 5 deurs 2011
Algemeen
| Prijs | € 5.499 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 132.989 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 26 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 90-RJG-5 |
| Datum deel 1 | 03-06-2011 |
| Topsnelheid | 171 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 830 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | april 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 171 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.370 kg
Afmetingen (LxBxH): 360 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 238 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
Overige
- Exterior Pack ("Lichtmetalen velgen 15""", Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Halogeen mistlampen, LED dagrijverlichting, Mistlampen voor)
- Style Pack (Airbag(s) knie, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Keyless entry, Multimedia-voorbereiding, Stuurwiel multifunctioneel)
= Bijzonderheden =
In nette staat verkerende Kia Picanto
De Kia is uitgerust met een 1.2 4 cilinder motor
Originelen Nederlandse auto
2 sleutels aanwezig
Goed onderhouden auto
Onderhoud boekje aanwezig en ingevuld
Bouwjaar 2011
Km stand NAP
Apk tot 26-01-27
Airco
Verkeerd zowel van binnen als buiten in nette staat
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
VIA MARKTPLAATS CHAT WORDT NIET GEREAGEERD ( Niet omdat we niet willen maar omdat het gewoon niet haalbaar is gezien de gemiddeld 500 berichten die we er op krijgen is het niet mogelijk te filteren en te antwoorden voor vragen gelieve te bellen )
Voor al onze occasions www.rodgervanbilsenautos.nl Een auto voor nog jarenlang rijplezier Leuke citroen voor weinig geld . Bezichtiging is zowel overdag als in de avond mogelijk en in het weekend . Gaarne op telefonische afspraak ( 06 43177450) . Belt u gerust voor meer informatie , wij staan u graag te woord
U kunt ons bezichtigen op Duinweg 5 5482VR Schijndel. Om teleurstelling te voorkomen dat wij niet aanwezig zijn of dat de auto al verkocht is , verzoeken wij u vriendelijk, om vooraf even te bellen aangezien wij vaak onderweg zijn.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Hierdoor kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires of typfouten! Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























