
Kia Picanto - 1.2 CVVT Comfort Pack automaat / airco 1e eigenaar
Algemeen
| Prijs | € 9.750 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 29.303 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 1-SHX-31 |
| Datum deel 1 | 04-10-2013 |
| Topsnelheid | 163 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,40 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 850 kg |
| Trekgewicht max | 400 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | april 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2011 - feb. 2014
Technische informatie
Koppel: 94 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 35 liter
Acceleratie (0-100): 13,4 s
Topsnelheid: 163 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.370 kg
Afmetingen (LxBxH): 360 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 238 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 125 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Garantie
Garantielabel: Autotrust garantie (12 maanden)
Productveiligheid
Fabrikant: Maas Auto's V.O.F. Belleweg 2 5711DH SOMEREN, NL 0493490650 http://www.maasauto.nl info@maasautosomeren.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
Infotainment
- aux aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Radio cd speler + mp3
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Bagage-afdekhoes
- Bekerhouders
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor en achter
- isofix
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
Overige
- 3e remlicht
- Blue tooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
= Bijzonderheden =
Deze Kia picanto automaat is afkomstig van de eerste eigenaar [ Nederlandse ] auto geen import !! verkeert in nette staat 100 % dealer onderhouden zeker een auto waar men nog makkelijk 10 jaar mee kan rijden gezien de betrouwbaarheid en de lage km stand.De prijs voor deze auto bedraagt € 9750,= dat is inclusief aflevering beurt + nieuwe apk keuring inclusief de wettelijke garantie daar komen verder geen aflevering kosten meer bij .
Met zijn stoere uiterlijk en indrukwekkende interieurruimte, is deze compacte auto de perfecte keuze voor elke rit Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 29303 kilometer heeft gereden sinds 2013. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie.
Zorgeloos en geconcentreerd rijden? Het navigatiesysteem wijst de weg! Met één druk op de knop blaast de airconditioning een koele bries door het interieur. Extra opties op deze auto zijn: buitentemperatuurmeter, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes, boordcomputer en verstelbaar stuur.
In de Kia Picanto heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt.
Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!
Onze occasions worden standaard afgeleverd met een geldige / of nieuwe apk- keuring inclusief onderhoudsbeurt aangevuld met de [ wettelijk non-conformiteit garantie ] daar komen verders geen afleveringskosten meer bij vraag naar de voorwaarden. De prijzen van de personenwagens zijn inclusief btw [ of marge ] en bpm. De bedrijfswagens zijn ex btw geprijsd. Een reparatie- en/of garantie/ pakketten / uitbreiding met een looptijd van 6-12-24 maanden is in overleg met u, mogelijk tegen meerprijs natuurlijk !!! En is afhankelijk van bouwjaar en km standen het is niet voor elke auto geschikt vraag naar de voorwaarden . [Geldt overigens ook in buitenland ].Graag voordat u een bezoek brengt aan ons bedrijf, eerst even telefonisch contact op nemen om teleurstelling te voorkomen wij werken uitsluitend op afspraak voor informatie zijn wij elke werkdag bereikbaar tot 20.00 uur.
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































