
Land Rover Defender 110 - 3.0 P400 110 X-Dynamic URBAN | Led bar | 22 inch urban wheels | 360 cam | Zeer gaaf | KAHN
Algemeen
| Prijs | € 84.990 |
| Bouwjaar | Mei 2021 |
| Kilometerstand | 80.590 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 18 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-474-KP |
| Datum deel 1 | 18-05-2021 (import) |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,10 sec |
| Motorvermogen | 294 kW (400 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin metallic |
| Gewicht | 2331 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Land Rover Defender 110 occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Land Rover Defender 110 3.0 P400 110 X-Dynamic URBAN | Led bar | 22 inch urban wheels | 360 cam | Zeer gaaf | KAHN spoiler |
Verwacht! Deze Defender 110 P400 met zijn dikke 6 cilinder en 400 pk komt spoedig volledig online, heeft u vragen dan kunt u ons gerust bellen!
- Kenteken: N-474-KP
- Merk: Land Rover
- Model: Defender 110
- APK tot: 18-05-2027
- Tellerstand: 80590 KM
- Carrosserievorm: Terreinwagen
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2021
- Transmissie: Automaat
- Kleur: bruin Metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: beige
- Motorinhoud: 2996 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: PT306
- Vermogen: 294 kW / 400pk
- Ledig gewicht: 2331 kg
- Max. trekgewicht: 3500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 9.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 200 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 468 - 512 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Comfort & Convenience Pack
- Draadloze telefoonlader
- Koelbox
Pakket: Cold Climate Pack
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Stuur verwarmd
- Verwarmde voorruit
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser en sproeier
- Adaptief demping systeem
- Andere dakkleur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Niveauregeling automatisch
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Sportvelgen
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Koelbox
- Kunstlederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Camerabeeld in binnenspiegel
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED mistlampen
- Lage gearing
- Lichtmetalen velgen 7-spaaks 22"
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Multimedia scherm groot
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- Rondomzicht camera
- Sfeerverlichting
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Vragen of bezoek plannen? Maak om teleurstellingen te voorkomen van tevoren een afspraak!
AutoGijs is gespecialiseerd in het verkopen en inkopen van leuke en vaak niet allerdaagse auto's, met liefde en passie voor Automobielen is ons bedrijf ontstaan!
Aankoopkeuringen:
wilt u er zeker van zijn dat u geen kat in de zak koopt? Wij begeleiden u altijd graag met een eventuele aankoopkeuring bij specialist of merkdealer, wij hebben geen geheimen en houden van duidelijkheid en zekerheid, u kunt ons altijd vragen naar de mogelijkheden, eventuele kosten zijn voor de klant.
Inruil:
U kunt altijd uw auto bij ons inruilen, wij zijn blij met benzine, elektrisch, diesel, hybride etcetera!
Beschikbaarheid en reserveren:
Weg = pech, vaak krijgen wij de vraag om auto's vast te houden, dit doen wij niet tenzij er een aanbetaling is gedaan van 10% van de aanschafwaarde, in dit geval houden wij de auto maximaal 7 dagen voor u gereserveerd.
Betaling:
Wij accepteren bankaire en contante betalingen, wij beschikken niet over een PIN terminal dus zorg er voor dat u van tevoren uw daglimiet omhoog zet bij de aankoop van een auto.
Tenaamstellingen:
Wij tenaamstellen auto's middels uw DIGID account, zorg dat u de APP werkend op uw mobiele telefoon of laptop heeft, zo kunnen wij snel en gemakkelijk 24/7 auto's overschrijven.
Garantie en onderhoud:
Bij AutoGijs houden wij niet van onzekerheden, daarom voorzien wij elke auto standaard van een nieuwe APK ( minimaal 6 maanden geldig ) 3 maanden garantie en afleverbeurt voor aflevering, zo heeft u de eerstkomende kilometers geen onderhoudskosten en verkopen wij een auto waarvan wij weten dat het onderhoud is gedaan!
AutoGijs BV
Mercuriusweg 11
9482 WK Tynaarlo
050 205 31 94
verkoop@auto-gijs.nl
Http://Www.autogijs.nl
Hoeveel kost een Land Rover Defender 110 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























