
Land Rover Defender 110 - 3.0 P400 6-Cilin HSE First Edition Pano-dak E.Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 74.950 |
| Prijs excl. BTW | € 64.088 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 81.337 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 15 juni 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | H-093-XL |
| Datum deel 1 | 15-06-2020 |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,10 sec |
| Motorvermogen | 294 kW (400 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Groen metallic |
| Gewicht | 2331 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Van Foreestlaan 1719
2404HC Alphen aan den Rijn
0172415487
www.vakgaragemiddelwout.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - dec. 2021
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 18 kW (24 PK)
Vermogen brandstofmotor: 294 kW (400 PK)
Koppel: 550 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 90 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,1 s
Topsnelheid: 191 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.165 kg
Afmetingen (LxBxH): 504 x 200 x 197 cm
Wielbasis: 302 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 261 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,6 l/100km (1 op 10,4)
Brandstofverbruik in de stad: 12,2 l/100km (1 op 8,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 468 - € 512 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Middelwout Dealer Occasions B.V. Van Foreestlaan 1719 2404HC ALPHEN AAN DEN RIJN, NL 0172415487 http://www.vakgaragemiddelwout.nl info@vakgaragemiddelwout.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 20"
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Cruise control adaptief
- Luxe lederen bekleding
- Memory
- Meridian premium sound system
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Lederen versnellingspook
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Dodehoek detector
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Glazen panoramadak met schuif-/kanteldeel vóór (041CZ)
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Matrix led koplampen
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptive Dynamics (027CW)
- Afdaal assistent
- andere dakkleur
- Bluetooth
- camerabeeld in binnenspiegel
- ClearSight achteruitkijkspiegel (031BS)
- Dab
- Elektronisch gestuurde luchtvering (027BY)
- Extra getint glas achter
- Keyless Entry (066AC)
- Lage gearing
- LED mistlampen
- Met leder beklede transmissiekeuzehendel in Ebony (117AA)
- Met leder bekleed stuurwiel in Ebony met multifunctionele aanraakgevoelige en deels programmeerbare bedieningstoetsen (032ND)
- Middenconsole tussen voorstoelen met groot bergvak en middenarmsteun (045AS)
- Mistlichten voor (064AP)
- Rijstrooksensor met correctie
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
= Bijzonderheden =
Origineel Nederlandse geleverde auto. (BTW-Auto) Prijs inclusief BTW
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Al onze auto's zijn voorzien van een Nationale Autopas,onderhoudsboekjes en 2 (of meer) sleutels.
VAKGARAGE MIDDELWOUT is tevens aangesloten bij de Bovag. Garantie 6 maanden en eventueel tegen betaling te verlengen mits mogelijk.
Hoeveel kost een Land Rover Defender 110 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























