
Land Rover Defender 110 - 4.4 P635 Octa | Koelvak | Elektrische trekhaak |
Algemeen
| Prijs | € 249.950 |
| Bouwjaar | Juni 2025 |
| Kilometerstand | 10.850 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 11 juni 2029 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JVP-18-S |
| Datum deel 1 | 11-06-2025 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,00 sec |
| Motorvermogen | 467 kW (635 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 4395 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Charente Grey |
| Gewicht | 2571 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 8 |
| Introductiejaar | juli 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2024 - jul. 2025
Productienummer: 5002288681
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 467 kW (635 PK)
Vermogen elektromotor(en): 14 kW (19 PK)
Vermogen brandstofmotor: 467 kW (635 PK)
Koppel: 750 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 90 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 4,0 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.230 kg
Afmetingen (LxBxH): 502 x 206 x 200 cm
Wielbasis: 302 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 13,2 l/100km (1 op 7,6)
CO₂-uitstoot: 300 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 548 - € 600 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 11-06-2030
Productveiligheid
Fabrikant: Munsterhuis Exclusief BV Goudstraat 31-49 7554NG HENGELO OV, NL 074-2555372 http://www.munsterhuisexclusief.nl info@munsterhuis.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 22"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Uitlaatsierstuk
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio installatie high end
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Koelbox
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen interieur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Aanhanger assistent
- aanhanger manoeuvreerhulp
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- camerabeeld in binnenspiegel
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding leder
- hemelbekleding suede
- Lage gearing
- LED mistlampen
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 22"
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm groot
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- sluitbekrachtiging
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Het certificaat Land Rover Approved wordt uitsluitend toegekend aan jonge Land Rover occasions met de volgende voorwaarden:
- De auto is aan u verkocht door uw offciele Land Rover dealer,
- de Land Rover is nooit ouder dan 84 maanden,
- De Land Rover heeft bij aankoop minder dan 150.000 km gereden,
- Uw Auto voldoet aan Land Rover’s zeer strenge kwaliteitseisen.
Deze Approved Land Rover is daarom inclusief:
- 24 maanden garantie
- 24 maanden Land Rover Assistance
- 165 gecontroleerde inspectiepunten
- Reconditionering door Land Rover getrainde technici
- Originele Land Rover onderdelen
- Gecontroleerde historie en herkomst
- Uitgevoerde rijtest door Land Rover getrainde technici
Hoeveel kost een Land Rover Defender 110 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























































