
Land Rover Defender 110 - P300e X-Dynamic HSE | 4.750 KM | Nieuwstaat | BTW | Full Options
Algemeen
| Prijs | € 98.950 |
| Prijs excl. BTW | € 81.857 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 4.750 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 12 oktober 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JHT-84-P |
| Datum deel 1 | 12-10-2024 (import) |
| Motorvermogen | - |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Silicon Silver (licht grijs metallic) |
| Gewicht | 2593 kg |
| Trekgewicht max | 3000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2024 - jul. 2025
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 105 kW (143 PK)
Vermogen brandstofmotor: 165 kW (224 PK)
Koppel: 625 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 90 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 191 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.300 kg
Afmetingen (LxBxH): 504 x 200 x 197 cm
Wielbasis: 302 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2,8 l/100km (1 op 35,7)
CO₂-uitstoot: 65 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Afleverkosten: De getoonde prijs is inclusief € 895 afleverkosten.
Motorrijtuigenbelasting: € 548 - € 600 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Klaas & Terlouw Vonderweg 33 7468DC ENTER, NL 0881301234 http://www.klaas-terlouw.nl verkoop@klaas-terlouw.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaalkleur
- Trekhaak met afneembare kogel
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Lichtmetalen velgen 22"
- mistlampen voor
- Open dak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Schuif-/kanteldak
- Trekhaak afneembaar
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Cold Climate Pack (koplampreiniging, ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar, stuur verwarmd, Verwarmde voorruit)
- lichtmetalen velgen 7-spaaks 22"
- Towing Pack
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- camerabeeld in binnenspiegel
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- Lage gearing
- LED mistlampen
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sfeerverlichting
- sluitbekrachtiging
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
= Bijzonderheden =
Een Defender zoals hij bedoeld is. Uitgevoerd in het stijlvolle Silicon Silver met het Extended Black Pack, 22” lichtmetalen velgen en een panoramadak straalt deze Defender pure klasse en aanwezigheid uit.
Het luxe interieur in Windsor leder biedt optimaal comfort dankzij verwarmde én geventileerde stoelen, memoryfunctie en hoogwaardige afwerking tot in detail. Dankzij de plug-in hybride aandrijflijn combineert deze Defender indrukwekkende prestaties met moderne efficiëntie.
Daarnaast voorzien van o.a. elektrisch uitklapbare trekhaak, Cold Climate Pack, Interactive Driver Display en het grote 11,4” touchscreen.
Deze Defender verkeert in absolute nieuwstaat en beschikt over 5 jaar fabrieksgarantie vanaf eerste registratiedatum. Een exclusieve en volledig uitgevoerde Defender voor de liefhebber die geen concessies wil doen aan luxe, uitstraling en rijbeleving.
Hoeveel kost een Land Rover Defender 110 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























