
Land Rover Defender 110 - P300e X-Dynamic HSE | Head-Up | Windsor Signature Interior | NL auto | 22" |
Algemeen
| Prijs | € 102.900 |
| Bouwjaar | Februari 2025 |
| Kilometerstand | 18.139 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 12 februari 2029 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HFJ-33-R |
| Datum deel 1 | 12-02-2025 |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 221 kW (300 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Santorini Black (donker zwart metallic) |
| Gewicht | 2593 kg |
| Trekgewicht max | 3000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 37 |
| Introductiejaar | mei 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2024 - jul. 2025
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 221 kW (300 PK)
Vermogen elektromotor(en): 105 kW (143 PK)
Vermogen brandstofmotor: 165 kW (224 PK)
Koppel: 625 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 90 liter
Actieradius: 43 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 191 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.300 kg
Afmetingen (LxBxH): 504 x 200 x 197 cm
Wielbasis: 302 cm
Accu
Accu: 15 kWh, Type lithium-ion
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 7.7 kW
Accu snelladen: Combined Charging System, 50 kW
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2,8 l/100km (1 op 35,7)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 27,4 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 65 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 548 - € 600 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 11-02-2030
Productveiligheid
Fabrikant: Breeland Dordrecht Mijlweg 25 3316BE DORDRECHT, NL 0102424500 http://www.breeland.nl verkoop.dordrecht@breeland.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 22"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Privacy Glas achter B-stijlen
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Meridian™ Surround Sound System
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
Interieur
- 3-Zone climate control (022BG)
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hemelbekleding in Ebony Suedecloth
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Opbergvak met extra koelfunctie in middenconsole voor
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarm klasse 5 (SCM gecertificeerd bij actieve InControl)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Roll Stability Control
- Secure Tracker Pro
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- 3D Surround Camera
- Aanhanger assistent
- aanhanger manoeuvreerhulp
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- camerabeeld in binnenspiegel
- Cold Climate Pack (koplampreiniging, ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar, stuur verwarmd, Verwarmde voorruit)
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- Lage gearing
- LED mistlampen
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sfeerverlichting
- sluitbekrachtiging
- Spatbordverbreders in kleur
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Towing Pack (aanhanger manoeuvreerhulp, trekhaak elektrisch bedienbaar)
- Treeplanken
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Dit betreft een origineel Nederlands geleverde Defender afkomstig van eerste eigenaar. De auto is door Breeland nieuw geleverd. Deze Defender 110 P300e X-Dynamic HSE is voorzien van zeer veel fabrieksopties en accessoires.
Wij zijn de officiële Jaguar en Land Rover dealer voor Zuid-Holland en Zeeland, met vestigingen in Rotterdam, Den Haag, Dordrecht en Brielle. Bij onze showrooms in Rotterdam, Den Haag en Dordrecht kunt u de kwaliteit, design, service én de synergie van Jaguar en Land Rover ervaren. Daar informeren onze verkoopadviseurs u graag over het leveringsprogramma van Jaguar en Land Rover, kunnen wij u alles vertellen over de voorraad auto’s; zowel nieuw als ‘Approved’, bent u van harte welkom voor een proefrit en uiteraard voor onderhoud en reparatie van uw Jaguar of Land Rover. In Brielle zijn erkend Service Partner voor de genoemde merken.
Disclaimer:
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan het advertentieportal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Controleer en bespreek de voor u belangrijke zaken alvorens u over gaat tot aankoop! Voor vragen over de exacte uitvoering, uitrusting en beschikbaarheid van de auto kunt U altijd contact met ons opnemen.
Hoeveel kost een Land Rover Defender 110 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























