
Land Rover Defender 110 - P400e 110 X-Dynamic HSE | 22 inch | Black Pack | Cold Climate
Algemeen
| Prijs | € 88.900 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 41.030 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 09 februari 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-295-VL |
| Datum deel 1 | 09-02-2024 |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,60 sec |
| Motorvermogen | 297 kW (404 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Carpathian Grey (grijs metallic) |
| Gewicht | 2593 kg |
| Trekgewicht max | 3000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 38 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2020 - mei 2024
Productienummer: 5000801711
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 297 kW (404 PK)
Vermogen elektromotor(en): 105 kW (143 PK)
Vermogen brandstofmotor: 221 kW (300 PK)
Koppel: 640 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 90 liter
Actieradius: 43 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,6 s
Topsnelheid: 191 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.300 kg
Afmetingen (LxBxH): 504 x 200 x 197 cm
Wielbasis: 302 cm
Accu
Accu: 15 kWh, Type lithium-ion
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 7.7 kW
Accu snelladen: Combined Charging System, 50 kW
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2,6 l/100km (1 op 38,5)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 27,4 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 63 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 548 - € 600 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 08-02-2029
Productveiligheid
Fabrikant: Breeland Den Haag Neckar 7-9 2491BE 'S-GRAVENHAGE, NL 0703012442 http://www.breeland.nl verkoop.denhaag@breeland.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Niveauregeling automatisch
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Cruise control adaptief
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Lederen versnellingspook
- Luchtkwaliteitssensor (022FA)
- Luxe lederen bekleding
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Cold Climate Pack (koplampreiniging, ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar, stuur verwarmd, Verwarmde voorruit)
- Dab
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- Lage gearing
- LED mistlampen
- lichtmetalen velgen 7-spaaks 22"
- Luchtvering
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Towing Pack (Luchtvering, Niveauregeling automatisch, trekhaak elektrisch bedienbaar)
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Wij zijn de officiële Jaguar en Land Rover dealer voor Zuid-Holland en Zeeland, met vestigingen in Rotterdam, Den Haag, Dordrecht en Brielle. Bij onze showrooms in Rotterdam, Den Haag en Dordrecht kunt u de kwaliteit, design, service én de synergie van Jaguar en Land Rover ervaren. Daar informeren onze verkoopadviseurs u graag over het leveringsprogramma van Jaguar en Land Rover, kunnen wij u alles vertellen over de voorraad auto’s; zowel nieuw als ‘Approved’, bent u van harte welkom voor een proefrit en uiteraard voor onderhoud en reparatie van uw Jaguar of Land Rover. In Brielle zijn erkend Service Partner voor de genoemde merken.
Disclaimer:
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan het advertentieportal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Controleer en bespreek de voor u belangrijke zaken alvorens u over gaat tot aankoop! Voor vragen over de exacte uitvoering, uitrusting en beschikbaarheid van de auto kunt U altijd contact met ons opnemen.
Hoeveel kost een Land Rover Defender 110 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























