
Land Rover Defender 110 - X-Dynamic HSE Pano Trekhaak Meridian 2.0 P300e 110 X-Dynamic HSE Woolstone
Algemeen
| Prijs | € 116.995 |
| Prijs excl. BTW | € 97.777 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 1.493 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 13-04-2026 (import) |
| Motorvermogen | 221 kW (300 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Woolstone Green Metallic (donker groen m |
| Gewicht | 2593 kg |
| Trekgewicht max | 3000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2025 - 2026
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 221 kW (300 PK)
Vermogen elektromotor(en): 105 kW (143 PK)
Vermogen brandstofmotor: 165 kW (224 PK)
Koppel: 625 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 90 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 191 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.300 kg
Afmetingen (LxBxH): 504 x 200 x 197 cm
Wielbasis: 302 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2,8 l/100km (1 op 35,7)
CO₂-uitstoot: 141 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 548 - € 600 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: DNA Cars Cort van der Lindenlaan 46 1412CA NAARDEN, NL 06-15945714 http://www.dnacars.nl bram@dnacars.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 22"
- Lift systeem
- Metaalkleur
- Schuif-/kanteldak
- Verwarmde voorruit
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser en sproeier
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Head-up display
- Audio installatie premium
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
Interieur
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Gelaagde zijruit(en)
- Kunstlederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- aanhanger manoeuvreerhulp
- camerabeeld in binnenspiegel
- Cold Climate Pack (koplampreiniging, stuur verwarmd, Verwarmde voorruit)
- Matrix led koplampen
- stuur leder
- stuur verwarmd
- Towing Pack (aanhanger manoeuvreerhulp, Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen, trekhaak elektrisch bedienbaar)
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitensp.elektr.verst -verwarmb-inklap.+dim.
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- Lage gearing
- LED mistlampen
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- sluitbekrachtiging
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur microvezel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
DNA Cars rekent EUR 1295,- Rijklaar maak kosten
Onze vraagprijzen zijn meeneemprijzen
Wanneer u uw auto wilt inruilen ontvangen wij graag de informatie van uw huidige auto om zo indicatief een voorstel te kunnen maken.
Ook heeft DNA Cars verschillende financiering mogelijkheden en we doen u graag een voorstel.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Land Rover Defender 110 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























