
Land Rover Defender 130 - 2.4 TD 130" S Crew Cab Airco
Algemeen
| Prijs | € 26.995 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 32.664 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 192.693 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 februari 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | 66-VNP-5 |
| Datum deel 1 | 15-02-2008 |
| Topsnelheid | 132 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,70 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2402 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1990 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | januari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Land Rover Defender 130 occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 1990 - 2016
Technische informatie
Koppel: 360 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Maten
Lengte/hoogte: L3
Breedte: 179 cm
Wielbasis: 324 cm
Gewichten
GVW: 3.500 kg
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
Fijnstofuitstoot: 56 mg/km
Emissieklasse: Euro 4
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 183 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: APK
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Land Rover Nederland B.V. Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 crcnl@jaguarlandrover.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- metaalkleur
- afwijkende dakkleur
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd en voorruitverwarming
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Geldige APK
= Bijzonderheden =
Te koop aangeboden wordt een zeer unieke, van 1e eigenaar afkomstige en origineel Nederlandse Land Rover Defender 130 Crew Cab DC van bouwjaar 2008.
Deze auto is altijd maar door 1 en dezelfde eigenaar gebruikt en is altijd erg goed onderhouden. Wel is de auto gebruikt waarvoor hij bedoeld is. Als trekpaard voor de paardenwedstrijden. Hier zijn ze natuurlijk voor gemaakt.
Dit is tevens de meest luxe versie met airco, stoelverwarming en voorruitverwarming.
Alle boekjes, sleutels en NAP certificaat erbij.
Prijs is ex 21% BTW
Hoewel alle advertenties met zorg zijn samengesteld, kunnen er geen rechten worden ontleend aan eventuele onjuistheden in de advertentie. Controleer altijd zelf voor de aankoop of de auto de eigenschappen bezit die voor u doorslaggevend kunnen zijn bij de aankoop.
Om teleurstellingen te voorkomen werkt AMV Wenting uitsluitend op afspraak.
Hoeveel kost een Land Rover Defender 130 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























![Volvo XC60 - T6 350pk AWD [Long Range] Plus Dark | SOH 100% | 21'' | Camera |](https://cdn.autowereld.nl/I760869572/240x180/volvo-xc60-t6-350pk-awd-long-range-plus-dark-21-camera-sidebars.jpg)



















































