
Land Rover Defender - 2.2 D HT 90" Adventure
Algemeen
| Prijs | € 60.404 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 73.089 |
| Bouwjaar | Augustus 2017 |
| Kilometerstand | 84.518 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 november 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VX-621-P |
| Datum deel 1 | 26-08-2017 |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,80 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2198 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bus/Van |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Corris Grey (grijs metallic) |
| Gewicht | 1684 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Land Rover Defender occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Personenvervoer
Modelreeks: nov. 2011 - mrt. 2016
Technische informatie
Koppel: 360 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 15,8 s
Topsnelheid: 145 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.505 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 179 x 218 cm
Wielbasis: 236 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 266 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik in de stad: 11,5 l/100km (1 op 8,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 9,1 l/100km (1 op 11,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Afleverkosten: De getoonde prijs is inclusief € 495 (incl. 21% BTW) afleverkosten.
Motorrijtuigenbelasting: € 156 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Terlouw Jaguar Land Rover Rietgraafsingel 4 6678PH OOSTERHOUT GLD, NL 0263233344 http://www.terlouw.nl info@terlouw.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Glazen kanteldak
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Treeplanken
Interieur
- Voorstoelen verwarmd en voorruitverwarming
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Bluetooth
- Differentieel blokkering
- stuur leder
Terlouw is officieel Jaguar en Land Rover dealer voor de regio Gelderland. Het is onze missie en ons DNA dat wij elke klant en prospect op de best mogelijk wijze helpen in hun keuzeproces naar de aanschaf van een andere auto. Terlouw: Best in Sales and Service, dat is wat u van ons mag verwachten. Sinds Juli 2017 zijn wij gevestigd aan de Rietgraafsingel 4 in Oosterhout -gld- . Een geheel nieuw Jaguar Land Rover dealerbedrijf in de modernste uitstraling passend bij klant en merk. Op onze website maakt u kennis met ons bedrijf en komt u erachter wat Jaguar en Land Rover zo bijzonder maakt. Nieuwsgierig geworden? Wij heten u van harte welkom op onze site en in onze nieuwe showroom. www.terlouw.nl
Hoeveel kost een Land Rover Defender verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























