
Land Rover Defender - 2.2 Tdci Bel Air Soft Top Intrax Suspension
Algemeen
| Prijs | € 69.950 |
| Prijs incl. BTW | € 69.950 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 45.000 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VKG-15-H |
| Datum deel 1 | 06-11-2013 (import) |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,80 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2198 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Groen |
| Oorspronkelijke kleur | Groen |
| Gewicht | 1645 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Moersberger Erven 2
8383EA Nijensleek
0521381010
www.autobedrijfvanderzweerde.nl
Vergelijkbare Land Rover Defender occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2011 - mrt. 2016
Technische informatie
Koppel: 360 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 15,8 s
Topsnelheid: 145 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.505 kg
Afmetingen (LxBxH): 386 x 179 x 200 cm
Wielbasis: 236 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 266 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik in de stad: 11,5 l/100km (1 op 8,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 9,1 l/100km (1 op 11,0)
Historie
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 148 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Van der Zweerde Moersberger Erven 2 8383EA NIJENSLEEK, NL 0521381010 http://www.autobedrijfvanderzweerde.nl Info@autobedrijfvanderzweerde.nl
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen bekleding
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Comfort Pack (Elektrische ramen voor, Radio-cd/mp3 speler)
- Differentieel blokkering
= Bijzonderheden =
Zeldzame Land Rover Defender 90 Bel Air Soft Top uit 2013. Deze Defender is voorzien van vele accessoires en opties. Technisch volledig up to date en klaar voor een mooie zomer. Wordt afgeleverd met nieuwe APK, grote onderhoudsbeurt en 3 maanden garantie. Wilt u meer informatie neem dan contact op.
Autobedrijf van der Zweerde uw Land en Range Rover Specialist.
Autobedrijf van der Zweerde is ruim 40 jaar specialist in onderhoud, restauratie en occasions van Land Rovers en Range Rovers.
Wij zijn gedreven door Land Rover. Met deze visie garanderen wij persoonlijk contact, kwaliteit en advies op maat.
Hoeveel kost een Land Rover Defender verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























