
Land Rover Defender - P300e PHEV AWD X-Dynamic SE Edition
Algemeen
| Prijs | € 109.950 |
| Prijs excl. BTW | € 92.603 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 10 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | - |
| Motorvermogen | 221 kW (300 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Santorini Black Metallic (zwart metalli |
| Gewicht | 2600 kg |
| Trekgewicht max | 3000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Vergelijkbare Land Rover Defender occasions
Opties & accessoires
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Schuifdak
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Constructiejaar: 2026-06
Modeljaar: 2023
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Topsnelheid: 191 km/u
Afmetingen (LxBxH): 5018 x 2105 x 1967 cm
Wielbasis: 3.022 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 145 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 548 - € 600 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 01-01-2031
= Aanvullende opties en accessoires =
Alarm
- Geavanceerd anti-diefstalalarm met beveiliging van carrosserie en interieur, zelfinschakelende startonderbreker, noodstroombatterij, hellingshoekdetectie
- Secure Tracker: Track & Trace alarmsysteem
Audio, tv en 12v access
- AC/DC laden
- DAB+-tuner (Digital Audio Broadcasting)
- Draadloos opladen
- Meridian™ audiosysteem met 400 W, 10 luidsprekers en 1 subwoofer
- Publieke oplaadkabel
- Remote
Communicatie / navigatie
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Online Pack met Data Plan (Live, webbrowser, WiFi, Smart Settings)
- Pivi Pro Connected incl. navigatie
Instrumenten
- 11,4 inch aanraakscherm
- Emergency Braking
- Interactive Driver Display (digitaal instrumentenpaneel)
- Terrain Response®
- Tyre Pressure Monitoring System (TPMS)
Koffer
- Oprolbare afdekhoes bagageruimte
- Veiligheidsnet voor bagageruimte
Lading interieur
- Middenconsole tussen voorstoelen met groot bergvak en middenarmsteun
- Niet-rokerspakket
Open dak
- Glazen panoramadak met elektrisch bediend schuif-/kanteldeel vóór, inclusief elektrisch bedienbare zonwering
Ophanging
- Adaptive Dynamics
- Elektronische luchtvering
Ruiten en glas
- Privacy glass: verduisterde ruiten achteraan
- Warmtewerende voorruit
Sloten
- Keyless entry
Specifiek
- Black Exterior Pack
Stuurinrichting
- Manueel in de hoogte en diepte verstelbare stuurkolom
Trekhaak
- Elektrische in- en uitklapbare trekhaak
Trim exterieur
- Dak in contrastkleur Black
- Metallic lak
- Roof rails in Black
- Signature graphic met extra opbergruimte in interieur
- Standaard motorkap
- Zichtbare sleepogen achter in Satin Black
Trim interieur
- Dashboardafwerking (cross car beam) in Dark Grey Powder Coat Brushed Finish
- Ebony Morzine hemelbekleding
- Ebony Resist zetels met Ebony interieur
- Kunststof dorpellijsten met 'DEFENDER' woordmerk
- Light Cloud/Lunar Resist stoelen met Light Cloud/Lunar interieur
- Stuurwiel afgewerkt in Dinamica
- Vloermatten voor
Veiligheid aandrijving
- Adaptive Cruise Control
- Blind Spot Assist
- Lane Keep Assist
- Rear Pre-collision Monitor
- Rear Traffic Monitor
- Traffic Sign Recognition met Adaptive Speed Limiter
Velgen en banden
- 20'' 5-Split Spoke, 'Style 5095', Gloss Dark
- 20'' volwaardig lichtmetalen reservewiel
- All-season banden
- Wielmoersloten
Ventilatie en verwarming
- 2-Zone automatic climate control
Verlichting exterieur
- Automatic High Beam Assist (AHBA)
- Automatische koplamphoogteverstelling
- LED-achterlichten
- Premium LED-koplampen met LED-signature dagrijverlichting
Verlichting interieur
- Premium interieurverlichting
Zetels
- 12-voudig elektrisch verstelbare voorstoelen met memoryfunctie en 2-voudig handmatig verstelbare hoofdsteunen + verwarmbare voostoelen
- Asymmetrisch gedeeld (40:20:40) neerklapbare achterbank met middenarmsteun en drie hoofdsteunen
- ISOFIX-bevestigingspunten in voorpassagiersstoel
Zichtbaarheid
- 3D Surround Camera
- 360° Park Distance Control
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels, automatisch dimmend (alleen bestuurderszijde) met instapverlichting
- Verlichte make-up spiegels
Overige
- Kunstlederen bekleding
= Bijzonderheden =
Deze prachtige Land Rover Defender 110 P300e X-Dynamic SE hebben wij op voorraad besteld en is op kort termijn beschikbaar. De auto is voorzien van de exterieurkleur 'Santorini Black' zwart metallic in combinatie met 'Ebony' zwarte bekleding.
Mocht u vragen hebben over deze Land Rover Defender 110 PHEV, neem dan contact op met onze verkoopadviseurs. U kunt ons bereiken via 040-290 11 20 of info@cito-jlr.nl
Hoeveel kost een Land Rover Defender verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































