
Land Rover Defender - Tophat 6.2 V8 | Carbon uitbouw | Luchtvering |
Algemeen
| Prijs | € 149.950 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 21.006 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-580-PF |
| Datum deel 1 | 29-08-2007 (import) |
| Motorvermogen | 339 kW (461 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 6200 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Stone Blue |
| Gewicht | 2127 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Extra informatie
Maten en gewichten
GVW: 3.050 kg
Breedte: 179 cm
Wielbasis: 279 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 14,8 l/100km (1 op 6,8)
CO₂-uitstoot: 351 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
- ViaBovag (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Wij rekenen geen afleverkosten! De vermelde prijs is volledig rijklaar inclusief garantie, onderhoud volgens fabrieksschema, technisch klaarmaken, APK, poetsen en brandstof (tenzij anders vermeld). - Staat uw occasion er niet tussen? Wij gaan graag op zoek naar úw auto! - Deze advertentie is met de grootste zorg samengesteld. Het kan zich echter voordoen dat er toch een fout in staat. Daarom kunnen aan deze advertentie geen rechten worden ontleend. Wilt u graag weten of bijvoorbeeld de kilometerstand juist is? Of dat de voor u essentiële optie aanwezig is? Neem dan gerust contact met ons op: +31(0)76-5714888 of via info@knook-jaguarlandrover.nl
Hoeveel kost een Land Rover Defender verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













