
Land Rover Discovery Sport - 2.0 Si4 4WD HSE Aut. [ Panoramadak Cruise apple-carplay]
Algemeen
| Prijs | € 22.445 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 128.560 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 18 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HF-236-X |
| Datum deel 1 | 05-11-2015 |
| Topsnelheid | 199 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 177 kW (241 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1733 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
GVW: 2.600 kg
Wielbasis: 292 cm
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
CO₂-uitstoot: 197 g/km
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Audiobediening op het stuur
- Automatische sporttransmissie met stuurschakeling
- Automatisch inparkeren
- Bluetooth aansluiting
- Brake assist
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dodehoek detectie
- Elektrische achterklep
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Elektrisch verstelbare stoel(en)
- Grootlichtassistent
- Hill-hold control
- Isofix
- Keyless entry
- Lane assist
- Lane departure warning system
- LED dagrijverlichting
- Lichtsensor
- Memory seat(s)
- Metallic lak
- Midden armsteun
- Multi functioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensoren voor en achter
- Radio/Bluetooth
- Start/Stop systeem
- Stuur verstelbaar
- Stuurwielrand verwarmd
- Telefoonvoorbereiding
= Bijzonderheden =
We hebben een mooie Discovery Sport uit 2015 beschikbaar met opties zoals Camera, Panorama dak en lederen bekleding.
Hij is in nette staat, met een tellerstand van 128.560 km.
De Land Rover Discovery Sport heeft een benzinemotor met een vermogen van 177 KW (241 PK) en een gemiddeld verbruik van 8.30 liter per 100 km. Hij staat te koop voor € 22.445. Liever per maand betalen? Dat kan vanaf € 369 per maand.
Deze auto is technisch gecontroleerd door onze professionals. Alle bevindingen vind je terug in het Nationaal Autorapport, dat je gratis kunt downloaden op onze website. Daarin staan ook de onderhoudshistorie, kilometerstand en alle controlepunten.
Contact
Bel of whatsapp ons (elke dag bereikbaar!)
Hoeveel kost een Land Rover Discovery Sport verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


![Land Rover Discovery Sport - 2.0 Si4 4WD HSE Aut. [ Panoramadak Cruise apple-carplay] - AutoWereld.nl](https://cdn.autowereld.nl/I761096408/1280x0/land-rover-discovery-sport-2-0-si4-4wd-hse-aut-panoramadak-cruise-apple-carplay.jpg)




















![Land Rover Discovery Sport - 2.0 Si4 4WD HSE Aut. [ Panoramadak Cruise apple-carplay]](https://cdn.autowereld.nl/I761096408/240x180/land-rover-discovery-sport-2-0-si4-4wd-hse-aut-panoramadak-cruise-apple-carplay.jpg)