
Land Rover Discovery Sport - P270e Landmark I Pano I ACC I 5 jaar garantie
Algemeen
| Prijs | € 65.800 |
| Prijs excl. BTW | € 54.740 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2026 |
| Kilometerstand | 542 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 23 april 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KGL-34-H |
| Datum deel 1 | 23-04-2026 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 199 kW (271 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2129 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | april 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Floralaan 2
2231ZV Rijnsburg
071-4029224
https://www.haibv.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2024 - apr. 2025
Referentienummer: 4334
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 199 kW (270 PK)
Vermogen elektromotor(en): 80 kW (109 PK)
Vermogen brandstofmotor: 199 kW (270 PK)
Wielbasis: 274 cm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 57 liter
Actieradius: 60 km
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 190 km/u
Accu
Accu: 15 kWh, Conditie: 0%
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu snelladen: nee
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19,7 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 92 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 23-04-2031
Overige informatie
Elektrisch maximum continu vermogen: 40.00 kW
Elektrisch verbruik extern oplaadbaar WLTP: 125.00 kWh/100km
Actieradius extern oplaadbaar WLTP: 57 km
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie high end
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- DAB
- draadloze telefoonlader
- Meridian sound system
- multimedia scherm middel
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- 20 inch lichtmetalen velgen
- achterruitwisser en sproeier
- achterspoiler
- andere dakkleur
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels met verlichting
- dakspoiler
- full-LED koplampen
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- metaalkleur
Extra
- 5 JAAR FABRIEKSGARANTIE OF 150.000KM VANAF DET
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Black Pack
- buitenspiegels in andere kleur
- stuur kunstleder
- stuur verwarmd
- zwarte (glans) exterieur delen
Interieur & Comfort
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achterbank verwarmd
- achterruitverwarming
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- hoofdsteunen voor en achter
- keyless entry
- keyless start
- lederen bekleding bicolor
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelpaddles
- stuur verstelbaar
- verwarmde voorruit
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen verwarmd
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- cruise control adaptief
- aanhanger assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse V (Voertuigvolgsysteem)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- differentieel blokkering
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- koplampreiniging
- oplaadmogelijkheid
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- rondomzicht camera
- sperdifferentieel
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- voetgangersairbag
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Land Rover Discovery Sport verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























