
Land Rover Discovery Sport - P300e 1.5 R-Dynamic HSE Meridian | Pano | Elektrische trekhaak | Head up display
Algemeen
| Prijs | € 30.930 |
| Bouwjaar | November 2020 |
| Kilometerstand | 69.106 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 17 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-643-ZS |
| Datum deel 1 | 17-11-2020 |
| Topsnelheid | 209 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,60 sec |
| Motorvermogen | 227 kW (309 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1497 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 2133 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2020
Referentienummer: 3383753
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 227 kW (309 PK)
Vermogen elektromotor(en): 80 kW (109 PK)
Vermogen brandstofmotor: 147 kW (200 PK)
Koppel: 540 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 57 liter
Acceleratie (0-100): 6,6 s
Topsnelheid: 209 km/u
Afmetingen (LxBxH): 484 x 189 x 173 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 44 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenauto 12 maanden € 995:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 23-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 17-11-2020
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Afdekhoes
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Kleur wit
- LED achterlichten
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Rondomzicht camera
Interieur
- Cruise control adaptief met stop&go
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Luxe lederen bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Overige
- 2-Zone automatic climate control
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Blind Spot Assis
- Connected Navigation Pro navigatiesysteem
- Dodehoek detector
- Roll Stability Control
- Smartphone Pack
- 12-voudig elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie met 2-voudig manueel verstelbare hoofdsteunen
- Achteruitrijcamera
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Asymmetrisch gedeeld (40:20:40) neerklapbare achterbank (tweede zitrij) met slide
- Automatic High Beam Assist
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Driver Assistance Pack
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels, automatisch dimmend, inclusief instapverlichting en memoryfunctie
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels
- Eéndelige, elektrisch bediende kofferklep (opening & sluiting)
- Hill hold functie
- Interactive Driver Display (digitaal instrumentenpaneel)
- Keyless Entry
- Online Pack met Live, Browser, 4G WiFi-hotspot en Smart Settings
- Oplaadmogelijkheid
- Parking Pack
- Satin Chrome schakelhendels aan het stuur
- Schemersensor voor koplampen
- Technology Pack
- Uitparkeer waarschuwing
- Verkeersbord detectie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Land Rover Discovery Sport verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























