
Land Rover Discovery Sport - P300e 1.5 R-Dynamic HSE / Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 29.900 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 97.761 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 01 mei 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 04-04-2022 (import) |
| Topsnelheid | 209 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,60 sec |
| Motorvermogen | 227 kW (309 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1497 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Polaris White (wit metallic) |
| Gewicht | 2168 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 227 kW (309 PK)
Vermogen elektromotor(en): 77 kW (105 PK)
Vermogen brandstofmotor: 150 kW (204 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Hybride aandrijving: parallel (voortbeweging door elektromotor(en) en/of verbrandingsmotor)
Actieradius: 562 km (62 km elektrisch, 500 km brandstof)
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/50 R20
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,6 s
Topsnelheid: 209 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.750 kg
Afmetingen (LxBxH): 460 x 190 x 173 cm
Wielbasis: 274 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 15 kWh, Conditie: 100%
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,6 l/100km (1 op 62,5)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 24,2 kWh/100km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 441 - € 482 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Luxe lederen bekleding
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Metallic lak
- Premium kleur
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Verwarmde voorruit
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Roll Stability Control
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
Overig
- Afdekhoes
- Cold Climate Pack (Koplampreiniging, Stuurwiel verwarmd, Verwarmde voorruit, Wis-/was installatie voor koplampen)
- Driver Assistance Pack (Achteruitrij assistent, Parkeer-assistent, Rondomzicht camera)
- Oplaadmogelijkheid
- Parking Pack (Achteruitrij assistent, Parkeer-assistent)
= Bijzonderheden =
TE KOOP AANGEBODEN: In keurig nette staat verkerende en vooral zeer sportief rijdende Land Rover Discovery Sport1.5 P300e R-Dynamic Automaat uit 2022 in de kleur Polaris White metallic. De auto staat op dit moment op 4 prachtige 20 inch licht metalen wielen met goede banden en verkeerd in zeer nette staat !!!!. Ook is de auto voorzien van o.a automatische airco, cruise control adaptief, elektrisch pakket, multifunctioneel lederen stuur, warmtewerend glas, panoramadak, verwarmde voorstoelen, volleren zwarte bekleding, achteruitrijcamera, elektrisch verstelbare stoelen, parkeersensoren voor en achter, navigatiesysteem, bi-xenon verlichting, elektrische achterklep, stuurverwarming, elektrische trekhaak etc.etc.. Ook zijn er 2 sleutels aanwezig met afstandsbediening. Tevens is de auto APK goedgekeurd tot 01-05-2028
De prijzen die wij vragen betreft een meeneemprijs. Prijs inclusief afleverbeurt, APK & 12 Maanden BOVAG: €31.000,00
Heeft u serieuze interesse in deze zeer goed rijdende Land Rover Discovery Sport met een prachtige uitstraling, voorzien van de goede opties, lage kilometerstand (NAP) bel ons dan op 06-30346329 voor een bezichtiging en een eventuele proefrit. De koffie staat klaar in onze verlichte showroom.
PROEFRITTEN ZIJN UITSLUITEND MOGELIJK OP AFSPRAAK!!!
INRUIL MOGELIJK, OOK LEASE EN FINANCIERING MOGELIJK, VRAAG NAAR DE VOORWAARDEN !!!
WELKOM OP ONZE NIEUWE LOCATIE IN EEN BOSRIJKE OMGEVING AAN DE AUTOWEG 4 IN RHENEN. !!!!
Met vriendelijke groeten,
Hoeveel kost een Land Rover Discovery Sport verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























![Land Rover Range Rover Evoque - 1.5 P300e AWD R-Dynamic SE [ Leder Meridian Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I762103673/240x180/land-rover-range-rover-evoque-1-5-p300e-awd-r-dynamic-se-leder-meridian-stoelverwarming.jpg)



