
Land Rover Discovery Sport - P300e 1.5 R-Dynamic SE I Pano I ACC I 5 jaar fabrieksgarantie
Algemeen
| Prijs | € 49.500 |
| Bouwjaar | Juli 2024 |
| Kilometerstand | 17.032 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 04 juli 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GXD-38-L |
| Datum deel 1 | 04-07-2024 (import) |
| Topsnelheid | 209 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,60 sec |
| Motorvermogen | 221 kW (300 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Santorini Black Metallic (zwart metallic |
| Gewicht | 2129 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | juni 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Floralaan 2
2231ZV Rijnsburg
071-4029224
https://www.haibv.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2023 - apr. 2024
Referentienummer: 4362
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 221 kW (300 PK)
Vermogen elektromotor(en): 80 kW (109 PK)
Vermogen brandstofmotor: 221 kW (300 PK)
Wielbasis: 274 cm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 57 liter
Actieradius: 60 km
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,6 s
Topsnelheid: 209 km/u
Accu
Accu: 15 kWh, Conditie: 0%
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu snelladen: nee
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19,7 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 35 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Overige informatie
Elektrisch maximum continu vermogen: 40.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Meridian sound system
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-installatie
- audio installatie high end
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- DAB
- Navigatiesysteem full map
- WiFi
Exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- dakspoiler
- full-LED koplampen
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 20"
- metaalkleur
Extra
- 5 JAAR FABRIEKSGARANTIE OF 150.000KM VANAF DET
- stuur verwarmd
- afdekhoes
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- loop assistent
- stuur verwarmd
- zwarte (glans) exterieur delen
Interieur & Comfort
- achterbank verstelbaar
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Extra getint glas achter
- keyless entry
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hemelbekleding donker
- keyless entry
- keyless start
- lederen bekleding bicolor
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur leder en multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- verwarmde voorruit
- verwarmde voorruit
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Veiligheid & Techniek
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- dodehoekdetectie met correctie
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- koplampreiniging
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Land Rover Discovery Sport verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























