
Land Rover Discovery Sport - P300e R-Dynamic HSE / 100% Onderhoud / Geen Import
Algemeen
| Prijs | € 26.940 |
| Prijs excl. BTW | € 22.364 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 136.767 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 31 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-718-ZD |
| Datum deel 1 | 31-03-2021 |
| Topsnelheid | 209 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,60 sec |
| Motorvermogen | 227 kW (309 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1497 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Exterior Paint - Fuji White (1AA) |
| Gewicht | 2129 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2019
Technische informatie
Koppel: 540 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 57 liter
Actieradius: 55 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,6 s
Topsnelheid: 209 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.750 kg
Afmetingen (LxB): 460 x 190 cm
Wielbasis: 274 cm
Accu
Accu: 15 kWh
Accu laadvermogen: 7 kW
Accu snellaadvermogen: 32 kW
Interieur
Interieur: Ebony Black/Ebony Black Interior (034DU), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 44 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Jaguar Land Rover Nederland Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 www.jaguar.nl crcnl@jaguarlandrover.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 20" Lichtmetalen velgen 'Style 5089' Gloss Black (031SK)
- afdekhoes
- Afneembare trekhaak (028LE)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dak in contrastkleur Narvik Black (080AN)
- dakspoiler
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels, automatisch dimmend, inclusief instapverlichting en memoryfunctie (030NL)
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels (030NM)
- Eéndelige, elektrisch bediende kofferklep (opening & sluiting) (070AV)
- Fuji White (1AA)
- Keyless Entry (066AC)
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Privacy glas (047DB)
- Schemersensor voor koplampen (064CY)
Infotainment
- Connected Navigation Pro navigatiesysteem (087AY)
- Smartphone Pack (186AB)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB-tuner (Digital Audio Broadcast) (025JB)
- Interactive Driver Display (digitaal instrumentenpaneel) (038ID)
- Meridian™ audiosysteem (380 W) (025LM)
- Online Pack met Live, Browser, 4G WiFi-hotspot en Smart Settings (025RL)
Interieur & Comfort
- 2-Zone automatic climate control (022AY)
- 12-voudig elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie met 2-voudig manueel verstelbare hoofdsteunen (033XM)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- Asymmetrisch gedeeld (40:20:40) neerklapbare achterbank (tweede zitrij) met slide (301VC)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- Schakelpaddles aan stuur (078CB)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatic High Beam Assist (030NT)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Blind Spot Assist (086GM)
- cruise control adaptief met Stop&Go
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Roll Stability Control
= Bijzonderheden =
De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK en de tenaamstelling van het voertuig.
Daarnaast kunt u kiezen uit meerdere onderhouds- en zekerheidspakketten, zodat deze geheel op uw wensen aansluiten.
De (optionele) aanvullende garantie van 12 maanden BOVAG biedt u als consument onder andere extra zekerheid. Vraag onze verkopers naar de voorwaarden of kijk op onze website www.vanoordauto.nl voor meer informatie.
Bij Van Oord Auto kunt u ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel en een uitgebreide verzekering. Wij vertellen u hier graag meer over.
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn fouten in de advertentie zoals specificaties, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing voor aankoop te controleren.
Snel contact?
Telefoon: 0346-562489
WhatsApp: 06-22168671
Mail: verkoop@vanoordauto.nl
Hoeveel kost een Land Rover Discovery Sport verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























