
€ 38.650
| Prijs | € 36.900 |
| Bouwjaar | September 2022 |
| Kilometerstand | 29.105 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 08 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-059-KZ |
| Datum deel 1 | 17-03-2023 |
| Topsnelheid | 209 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,60 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 2129 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
P300e SE Dynamic/black-pack/Eiger Grey/afneembare trekhaak/panorama dak/Meredian Surround/lane assist/vol leer ,zwarte hemel,dealer onderhouden.1e igenaar De genoemde prijs is inclusief garantie óf resterende fabrieksgarantie en een gegarandeerde km stand/NAP, ook wordt de auto met minimaal een half jaar APK en tenaamstelling van de auto afgeleverd en indien nodig met een afleveringsbeurt/voertuigopties zijn automatisch gegenereerd en kunnen daarom afwijken van de daadwerkelijke opties gratis haal en breng service in straal van 100 km