
Land Rover Discovery - 3.0 SDV6 HSE Luxury/ORIG-NL/1Eig./Pano/AUT-8/TOP
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 275.459 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-ZPV-24 |
| Datum deel 1 | 23-06-2012 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 188 kW (256 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 2550 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | september 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Land Rover Discovery occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 255/55 R19
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.240 kg
Afmetingen (LxBxH): 483 x 218 x 189 cm
Wielbasis: 289 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8 l/100km (1 op 12,5)
CO₂-uitstoot: 230 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 940 - € 989 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie high-end
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Hoofdsteunen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen interieur
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achteruitrijcamera
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Luchtvering
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Hard disk
- Luxury-pakket (Armsteun voor, Audio installatie high-end, Elektrisch glazen panorama-dak, Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen, Elektrisch verstelbare passagiersstoel, Koplampen adaptief, Lederen interieur, Lederen versnellingspook, Lendesteunen (verstelbaar), Luxe lederen bekleding, Stuurwiel verwarmd)
- Niveauregeling automatisch
- Premium Leather Pack (Armsteun voor, Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen, Elektrisch verstelbare passagiersstoel, Lederen interieur, Lederen versnellingspook, Lendesteunen (verstelbaar), Luxe lederen bekleding)
Hoeveel kost een Land Rover Discovery verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























