
Land Rover Discovery - 3.0 TDV6 SE FACELIFT model
Algemeen
| Prijs | € 12.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 294.236 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 20 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VVP-66-S |
| Datum deel 1 | 20-12-2011 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 2495 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Land Rover Discovery occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Marge auto!! Komt dus niet zoals bij de meesten nog BTW over heen. Nette auto!
Land Rover Discovery 3.0 TDV6 SE FACELIFT model
- Kenteken: VVP-66-S
- Merk: Land Rover
- Model: Discovery
- APK tot: 20-02-2027
- Tellerstand: 294236 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Automaat
- Motorinhoud: 2993 cc
- Aantal cilinders: 6
- Vermogen: 155 kW / 211pk
- Ledig gewicht: 2495 kg
- Max. trekgewicht: 3500 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- Verbruik: 8.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 192 cm
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Cold Climate Pack
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Stuur verwarmd
- Verwarmde voorruit
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Tech Pack
- Achteruitrijcamera
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
Pakket: Vision Assist Pack
- Bi-xenon koplampen
- Bi-xenon koplampen adaptief
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Rondomzicht camera
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Bi-xenon koplampen adaptief
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Niveauregeling automatisch
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio installatie premium
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen voor en achter
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Luchtvering
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Inruil mogelijk!
Wij zijn een RDW-erkend bedrijf en kunnen 24/7 auto's op naam zetten en vrijwaren, u hoeft niet meer langs het postkantoor!
Heeft u een mooie deal kunnen maken en wilt u meteen weg rijden met uw nieuwe aanwinst?
Dan kunt u betalen doormiddel van overschrijving per bank of contant.
Let er wel op dat u betaal limiet hoog genoeg is. Dit moet minimaal 4 uur van tevoren in uw bank app. Dit is namelijk bij vele banken noodzakelijk!
WH Auto's
Hegedyk 29
8405GS Luxwoude
wh.autos@ziggo.nl
0615392154
Openingstijden:
Maandag t/m Donderdag: 09.00uur tot 18.00uur
Vrijdag 09.00uur tot 17.00uur
Zaterdag: 10.00uur tot 17.00uur
Mocht u savonds een auto willen bezichtigen is dit in overleg altijd mogelijk!
LET OP!: NIET AL ONZE AUTO'S STAAN IN LUXWOUDE. OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN, GEEF VAN TE VOREN EVEN AAN VOOR WELKE AUTO U KOMT. DAN ZORGEN WIJ DAT DEZE KLAAR STAAT!
Hoeveel kost een Land Rover Discovery verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































