
Land Rover Freelander - 2.2 TD4 SE AUT LEER 4WD RIJDT GOED NAP APK 11-2026
Algemeen
| Prijs | € 6.495 |
| Bouwjaar | Februari 2011 |
| Kilometerstand | 254.540 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 79-PBG-6 |
| Datum deel 1 | - |
| Topsnelheid | 181 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2179 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag. zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Centr. deurvergr. afstand.
- ESP
- Mistlampen
- Airconditioning. automat.
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- Lederen bekleding
- Stoelverwarming voor
- Xenon-koplampen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalen velgen
- Trekhaak. vast
- Bumpers in kleur carrosserie
- EBD
- Park control voor en achter
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Middenarmsteun
- Buitenspiegels inklapbaar
- Lederen stuur
- Multifunctioneel stuur
- Buitentemperatuurmeter
- Velgen Alu. 17 inch
Extra informatie
Deze Land Rover Freelander komt uit 2011, werd geleverd van 01-10-2010 tot 31-12-2014 en kostte toen Euro 56.810,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2011 op kenteken, is voorzien van een diesel-motor, heeft een maximum vermogen van 110 kW (150 PK) en een cilinderinhoud van 2179 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 181 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 11,2 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 7,0 liter per 100 km en hij weegt 1745 kg. De APK is geldig tot 11-11-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld Euro 602,08 per kwartaal.
-INRUIL IS MOGELIJK MAAR WEL TEGEN HANDELS PRIJZEN. VOOR MEER INFO KUNT U ONS MAILEN OF DIRECT BELLEN: 0651191563
Wij rekenen GEEN afleverkosten.
U kunt bij ons al uw export documenten regelen inclusief verzekering,
Optioneel: De kosten van 3 maanden extra garantie bedragen VA Euro 495
- Op onzin biedingen wordt NIET gereageerd
Openingstijden zijn op maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 17:00, op zaterdag van 9:30 tot 16:00. Op zondag zijn we dicht.
Het is mogelijk om een afspraak in te plannen buiten kantooruren, graag hiervoor even bellen.
Wij raden u aan om even te bellen als u naar een auto wilt komen kijken, zo weet u zeker dat u niet voor niks rijdt.
Kijk voor meer info en onze volledig voorraad op onze website: www.edkar.nl
Tekstfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Land Rover Freelander verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























