
Land Rover Range Rover Evoque Coupé - 2.0 Si 4WD Prestige, NL AUTO, NAP LOGISCH, PANORAMADAK, MERIDIAN, NAVIGATIE, KEYLESS, CAME
Algemeen
| Prijs | € 15.950 |
| Bouwjaar | Januari 2012 |
| Kilometerstand | 124.203 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 11-TBZ-3 |
| Datum deel 1 | 04-01-2012 |
| Topsnelheid | 217 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 177 kW (241 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1590 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | april 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Land Rover Range Rover Evoque Coupé 2.0 Si 4WD Prestige, NL AUTO, NAP LOGISCH, PANORAMADAK, MERIDIAN, NAVIGATIE, KEYLESS, CAMERA, CRUISE CONTROL, CLIMATE CONTROL, STOEL/STUURVERWARMING, LICHTMETAAL 20"
- Kenteken: 11-TBZ-3
- Merk: Land Rover
- Model: Range Rover Evoque Coupé
- APK tot: 27-05-2027
- Tellerstand: 124203 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Automaat
- Kleur: rood
- Motorinhoud: 1999 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 204PT
- Vermogen: 177 kW / 241pk
- Ledig gewicht: 1590 kg
- Max. trekgewicht: 1800 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 8.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 280 - 306 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Cold Climate Pack
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Stuur verwarmd
- Verwarmde voorruit
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Park Assist Pack
- Achteruitrijcamera
- Parkeersensor voor
Pakket: Tech Pack
- Achteruitrijcamera
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Andere dakkleur
- Bi-xenon koplampen
- Bi-xenon koplampen adaptief
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 20"
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportvelgen
Infotainment
- Audio installatie premium
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Audioinstallatie met CD-speler
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen interieurdelen
- Middenarmsteun voor
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Schitterende en in zeer nette staat verkerende Land Rover Range Rover Evoque Coupé 2.0 Si 4WD Prestige.
Deze auto is voorzien van diverse luxe opties en extra's. De onderhoudshistorie is aanwezig en ter inzage in onze advertentie.
Zowel van binnen als buiten verkeert deze Land Rover Range Rover in een nette staat. De servicekosten bedragen € 795,- incl. APK tot 05-2027.
Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging van deze prachtige Land Rover Range Rover Evoque Coupé 2.0 Si 4WD Prestige, een proefrit behoort dan tevens tot de mogelijkheden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend, druk en/of zetfouten voorbehouden.
Wij hebben alle moeite genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven, fouten in de tekst of getoonde opties zijn echter nooit uit te sluiten. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de advertentietekst en/of de getoonde optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
✅ Bereik ons 7 dagen per week via Whatsapp business op 0031553030930
Uw aankoop bij AUTOTIJD.NL
✅ Inruil van uw huidige auto is mogelijk
✅ 6 dagen per week geopend
✅ 3-6-12 maanden garantie mogelijk*
✅ Nieuwe APK- Keuring mogelijk bij aflevering*
✅ Eenvoudig financiering aanvragen
✅ Bezorging van de auto in heel NL mogelijk*
Zorgeloze koop op afstand mogelijk
✅ Ontvang een filmpje van de auto
✅ Laat vooraf een aankoopkeuring uitvoeren
✅ Beslis definitief na inzage van dit rapport
* Vraag naar de voorwaarden / mogelijkheden
AUTOTIJD BV
Sleutelbloemstraat 59
7322 AH Apeldoorn
0553030930
contact@autotijd.nl
www.autotijd.nl
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque Coupé verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















