
Land Rover Range Rover Evoque - 1.5 P300e AWD Autobiography Pano/360
Algemeen
| Prijs | € 39.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 70.718 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 27 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 27-11-2020 (import) |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,40 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2122 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Poldermeesterstraat 16 16
2288GV Rijswijk
0644674848
https://www.autobedrijfrijswijk.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 147 kW (200 PK)
Vermogen elektromotor(en): 80 kW (109 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 55 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/60 R18
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,4 s
Topsnelheid: 213 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 200 x 165 cm
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accu: 12 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 4.6 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Stekkeraansluiting snellader: Combined Charging System
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,5 l/100km (1 op 66,7)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 22,2 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 43 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Garantie
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Bovag Garantie: 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG Afleverbeurt; Bovag
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio installatie high-end
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Keyless start
- Lederen sportstuur
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen interieur
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Matrix LED koplampen
- Premium kleur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Side skirts
- Trekhaak met afneembare kogel
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voetgangersairbag
Overig
- Ambiant verlichting
- Bovag
- Cold Climate Pack (Ruitensproeiers verwarmbaar, Stuurwiel verwarmd, Verwarmde voorruit)
- Driver Assistance Pack (Rijstrooksensor met correctie, Rondomzicht camera)
- Dual view-functie
- Elektrisch bedienbare Stoel
- Oplaadmogelijkheid
Bij Autobedrijf Rijswijk combineren wij vakmanschap met een passie voor kwaliteit. Al jaren zijn wij gespecialiseerd in Volkswagen en Audi, en hebben wij ons ontwikkeld tot een vertrouwd adres voor liefhebbers van het VAG-segment.
Met een voorraad van ruim 200 auto’s bieden wij altijd een ruime en actuele selectie, afgestemd op verschillende wensen en budgetten. Naast onze specialisatie in Volkswagen en Audi breiden wij ons aanbod steeds verder uit met merken als BMW, Mercedes-Benz en CUPRA — zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit, uitstraling en rijbeleving. Kwaliteit vinden wij dan ook belangrijk.
Wij geloven dat een auto kopen helder en zorgeloos moet zijn. Daarom staan transparantie, persoonlijke aandacht en duidelijke afspraken centraal. Als BOVAG- en RDW-erkend autobedrijf bieden wij de zekerheid en garanties die u mag verwachten. Het BOVAG-keurmerk onderstreept onze betrouwbaarheid en wordt continu getoetst aan strenge kwaliteitseisen. Door regelmatige controles wordt erop toegezien dat wij hieraan ook blijven voldoen.
Financieren is mogelijk, voor zowel particuliere als zakelijke klanten. Wij bieden de scherpste mogelijkheden aan om uw aankoop te financieren. Binnen 24u is het mogelijk om uw financiering rond te krijgen.
Voordelen van een nieuwe auto kopen bij Autobedrijf Rijswijk:
- BOVAG garage
- Geen afleverkosten, auto wordt rijklaar afgeleverd
- Kosteloos uw nieuwe auto tenaamstellen
- Inruilservice bij overstap naar uw volgende auto
- Financiering is mogelijk
- Inruil is mogelijk
- Flexibele openingstijden (7 dagen per week en ook in de avonden)
- Oude auto kosteloos vrijwaren
LET OP!
Wij werken op afspraak en adviseren daarom om eerst met ons contact op te nemen voordat u ons showroom bezoekt. Zo zorgen wij dat er voldoende tijd is om u te woord te staan en kunnen we teleurstellingen voorkomen.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























