
Land Rover Range Rover Evoque - 1.5 P300e AWD R-Dynamic HSE
Algemeen
| Prijs | € 49.900 |
| Bouwjaar | Juli 2023 |
| Kilometerstand | 59.113 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 05 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-783-KG |
| Datum deel 1 | 05-07-2023 |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,40 sec |
| Motorvermogen | 227 kW (309 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Carpathian Grey |
| Gewicht | 2092 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Technische informatie
Koppel: 540 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 57 liter
Actieradius: 62 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,4 s
Topsnelheid: 213 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxB): 437 x 190 cm
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accu: 15 kWh
Accu laadvermogen: 7 kW
Interieur
Interieur: Ebony grained leather seat facings with Ebony/Ebony interior, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 18,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 34 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Land Rover Approved:
- 2 jaar garantie
- 2 jaar Land Rover Assistance
- Geïnspecteerd op 165 punten
- Reparaties en herstel door Land Rover getrainde technici
- Originele Land Rover onderdelen
- Gecontroleerde onderhoudshistorie en herkomst
- Uitvoerige proefrit door Land Rover getrainde technici
Dit afleverpakket bevat: Land Rover Approved
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Jaguar Land Rover Nederland Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 www.jaguar.nl crcnl@jaguarlandrover.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische klimaatregeling met 2 zones (022AY)
- lichtmetalen velgen 20"
- Navigation Pro (087AU)
- 14-voudig elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie en 2-voudig manueel verstelbare hoofdsteunen (303JS)
- Achteruitrijcamera (086FA)
- Adaptive Cruise Control (065AP)
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Blind Spot Assist (086GM)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- centrale airbag voor
- ClearSight achteruitkijkspiegel (031BS)
- connected services
- DAB+-tuner (Digital Audio Broadcasting) (025JB)
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- Driver Condition Monitor (086DH)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels (030NM)
- Enkele, naar boven scharnierende achterklep met elektrische bediening (openen en sluiten) (070AV)
- Enkele, naar boven scharnierende achterklep met handsfree elektrische achterklepbediening (070BA)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Interactive Driver Display (digitaal instrumentenpaneel) (038ID)
- Interieurafwerking in Shadow aluminium (088JW)
- Keyless Entry: sleutelloze ontgrendeling / vergrendeling (066AC)
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen sportstuur
- lederen stuurwiel
- matrix LED koplampen
- oplaadmogelijkheid
- PARK PACK (017UA)
- passagiersairbag
- Rear Collision Monitor (086NB)
- rijstrooksensor
- Schakelpaddles aan stuur (078CB)
- side-skirts
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Touch Pro Duo met twee 10" HD full-colour touchscreens in middenconsole (087AQ)
- Traffic Sign Recognition en Adaptive Speed Limiter (086DC)
- voetgangersairbag
= Bijzonderheden =
Kimman – Officieel Jaguar & Land Rover dealer voor Noord- en Zuid-Holland, gevestigd in Amsterdam en Hillegom. Sinds 1884 combineren wij traditie met innovatie. No future without history.
Als erkend dealer profiteert u bij Kimman van:
- Diverse merkgaranties
- Grondige voertuigcontrole en onderhoud volgens merkstandaard
- Transparante prijsstelling
- Meer dan 140 jaar vakmanschap
Tax-Free export | Wereldwijde levering | Diplomatieke verkoop
Prijs is inclusief BTW. Exportprijzen op aanvraag via: export@kimman.nl
Disclaimer: Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden. Afbeeldingen zijn auteursrechtelijk beschermd. Neem bij twijfel altijd contact op met een van onze verkoopadviseurs.
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























