
Land Rover Range Rover Evoque - 1.5 P300e AWD R-Dynamic SE | 77600 KM | Panorama Dak | Volledig lederen interieur | WORDT
Algemeen
| Prijs | € 34.950 |
| Prijs excl. BTW | € 28.941 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juli 2022 |
| Kilometerstand | 77.578 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 20 juli 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-431-ZB |
| Datum deel 1 | 20-07-2022 |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,40 sec |
| Motorvermogen | 227 kW (309 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Nolita Grey Metallic |
| Gewicht | 2092 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Zuiderkruisweg 5
8938AP Leeuwarden
058-2029016
www.sutherland.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Referentienummer: 91255
Technische informatie
Koppel: 540 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 57 liter
Actieradius: 62 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,4 s
Topsnelheid: 213 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxB): 437 x 190 cm
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accu: 15 kWh
Accu laadvermogen: 7 kW
Interieur
Interieur: Zwart leder, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 33 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Controle & service check: Gebreken worden aangegeven bij of na inspectie en apk.
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie; Auto van binnen en buiten gereinigd, Geldige APK bij aflevering, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Jaguar Land Rover Nederland Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 www.jaguar.nl crcnl@jaguarlandrover.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 20"
- Navigatiesysteem full map
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Autonomous Emergency Braking
- Auto van binnen en buiten gereinigd
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- connected services
- dimlichten automatisch
- dual view functie
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen sportstuur
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- oplaadmogelijkheid
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- side-skirts
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- voetgangersairbag
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
= Bijzonderheden =
Wij hanteren vaste lage prijzen. Alle geadverteerde personenauto’s zijn rijklaar, wat betekent dat zij voldoen aan de APK-normen en veilig de weg op kunnen.
Let op: alle bedrijfswagens worden geadverteerd exclusief btw en afleverkosten.
Daarnaast kunt u kiezen voor een van onze full-service afleverpakketten, die wij van harte aanbevelen voor extra zekerheid en zorgeloos rijplezier.
Wij adviseren u om bij aankoop alle zaken te controleren die van invloed kunnen zijn op uw beslissing. Wijzigingen, schrijf- en typefouten in specificaties zijn voorbehouden.
Ford Sutherland levert nieuwe auto’s via het agentuur-distributiemodel in de vestigingen Leeuwarden, Heerenveen, Drachten en Sneek. Deze vestigingen beschikken tevens over een full-service werkplaats. Onze occasions worden op transparante wijze aangeboden.
Wij raden u aan om vóór uw bezoek contact op te nemen met de vestiging om te controleren of de auto nog beschikbaar is.
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































