
Land Rover Range Rover Evoque - 1.5 P300e AWD R-Dynamic SE I Panoramadak I Leder I Carplay
Algemeen
| Prijs | € 40.945 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 62.500 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 29 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JJH-51-S |
| Datum deel 1 | 29-08-2022 (import) |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,40 sec |
| Motorvermogen | 227 kW (309 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2092 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - jun. 2023
Referentienummer: 2616098
Technische informatie
Vermogen: 227 kW (309 PK)
Vermogen brandstofmotor: 147 kW (200 PK)
Koppel: 540 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 57 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,4 s
Topsnelheid: 213 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 190 x 165 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,5 l/100km (1 op 66,7)
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Leaseprijs: € 676 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Premium:
AFLEVERPAKKETTEN.
Hansen is transparant, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons 'Standaard' afleverpakket. Dit afleverpakket bevat de volgende zaken:
- 12 Maanden BOVAG garantie
- 12 Maanden pechhulp Europa
- Tenaamstelling en vrijwaring
- Kwaliteitscheck
- Hansen Goud-poetsbehandeling
Je kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. Hiervoor hebben wij afleverpakket 'Premium'. De prijs van dit afleverpakket bedraagt €695,-. Afleverpakket 'Premium' bestaat uit de volgende zaken:
- Halve tank brandstof
- Bandenprofiel minimaal 3mm
- Airco servicebeurt
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Overige informatie
Rijklaargewicht: 2192 kg
Verwachtte leveringsdatum: 12-02-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 10-10-2025
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Side-skirts
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio-installatie
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Lederen sportstuur
- Lederen stuurwiel
Uitrusting
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Afdaal assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voetgangersairbag
Overige
- Autonomous Emergency Braking
- Dual view functie
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























