
Land Rover Range Rover Evoque - 1.5 P300e AWD SE LEDER | PANORAMADAK | 360 CAMERA
Algemeen
| Prijs | € 34.950 |
| Prijs excl. BTW | € 28.930 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2021 |
| Kilometerstand | 81.983 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KKH-29-S |
| Datum deel 1 | 07-04-2021 (import) |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,40 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2092 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 71 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - jun. 2023
Modelcode: L551
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 80 kW (109 PK)
Vermogen brandstofmotor: 147 kW (200 PK)
Koppel: 540 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 57 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,4 s
Topsnelheid: 213 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 190 x 165 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,5 l/100km (1 op 66,7)
CO₂-uitstoot: 44 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Schoon B.V. Electronicaweg 2 9503EX STADSKANAAL, NL 0599613380 http://www.autobedrijf-schoon.nl verkoop@autobedrijfschoon.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio-installatie
- Dual view functie
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voetgangersairbag
Overige
- Afdaal assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Cold Climate Pack (ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar, stuur verwarmd, Verwarmde voorruit)
- Connected services
- Dab
- Driver Assistance Pack (Cruise control adaptief, Dodehoek detector, Rijstrooksensor met correctie, Rondomzicht camera)
- Extra getint glas achter
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
Al onze occasions worden rijklaar afgeleverd, tenzij anders aangegeven, dit is inclusief:
- Afleveringsbeurt
- Nieuwe APK keuring (indien nodig)
- Professioneel gereinigd van binnen en buiten
- Brandstof voor de eerste kilometers
- Garantie (BOVAG - Renault Top Occasion Garantie - Dealergarantie)
Hiervoor brengen wij GEEN extra kosten in rekening, we leveren al onze auto`s RIJKLAAR af.*
De Renault Autoverzekering
Een verzekering met voordelen:
- Heldere polisvoorwaarden.
- Schadeherstel bij uw eigen dealer.
- Schadeherstel met originele onderdelen.
- Gunstige nieuwwaarde regeling en occasionwaarde regeling.
- Scherpe premie.
- € 0,- Eigen risico.
Financiering
U heeft de occasion gevonden die het beste bij u past?
Dan kunnen wij er ook voor zorgen dat de financiering perfect voor u wordt geregeld.
Deze wordt verzorgd door Renault Financial Services, de huisleverancier van Renault op het gebied van leasing & financiering.
Vraag naar de voorwaarden en de mogelijkheden.
*Let op! Geld lenen kost geld*
| Op al onze leveringen zijn de algemene Bovag voorwaarden van toepassing |
* Het updaten van navigatiesystemen behoort niet tot het rijklaarmaken.
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















