
Land Rover Range Rover Evoque - 1.5 P300e AWD SE PPF 1e Eig
Algemeen
| Prijs | € 31.445 |
| Prijs excl. BTW | € 26.033 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2021 |
| Kilometerstand | 109.171 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 26 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJZ-89-X |
| Datum deel 1 | 26-04-2021 (import) |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,40 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 2092 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 147 kW (200 PK)
Vermogen elektromotor(en): 80 kW (109 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 63 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/60 R18
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,4 s
Topsnelheid: 213 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 200 x 165 cm
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accu: 12 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 4.6 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Stekkeraansluiting snellader: Combined Charging System
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,5 l/100km (1 op 66,7)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19,4 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 43 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie full map
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- "Lichtmetalen velgen 21"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Matrix LED koplampen
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voetgangersairbag
Overig
- Dual view-functie
- Oplaadmogelijkheid
- PPF Folie
= Bijzonderheden =
**Land Rover Range Rover Evoque 1.5 P300e AWD SE**
**Bouwjaar:** 2021
**Eerste toelating:** 26-04-2021
**APK geldig tot:** 26 april 2027
Wil jij luxe, comfort en moderne technologie in één SUV? Ontdek deze schitterende Land Rover Range Rover Evoque P300e AWD SE! De plug-in hybride aandrijving combineert een krachtige benzinemotor met een elektromotor, wat zorgt voor een indrukwekkend vermogen van 200 PK (147 kW) en een acceleratie van slechts 6.4 seconden van 0-100 km/u. Daarbij uitermate efficiënt: een gemiddeld verbruik van slechts 1.5 liter per 100 km!
Uitgevoerd in stijlvol wit, voorzien van lichtmetalen 20-inch velgen en een luxe interieur met lederen bekleding, elektrisch verstelbare stoelen met geheugenfunctie en sfeerverlichting. Voorzien van een breed scala aan opties, waaronder:
- Full-map navigatiesysteem met spraakbediening
- Apple CarPlay en Android Auto-connectiviteit
- Achteruitrijcamera 360 en parkeerassistent
- Dual-view functie en volledig digitaal instrumentenpaneel
- Elektrisch bedienbare achterklep en automatische airconditioning
Met zijn ruimtelijke design, topklasse veiligheidsopties zoals vermoeidheidsherkenning, rijstrooksensoren en Autonomous Emergency Braking, en geavanceerde functies zoals Hill Hold en afdaal assistent, is deze Evoque de ideale SUV voor elke situatie.
Afkomstig van de eerste eigenaar, zorgvuldig onderhouden en rijklaar voor zijn volgende bestuurder. Beleef een rit vol technologie, comfort en avontuur in deze premium Evoque. Interesse? Maak vandaag nog een afspraak voor een proefrit en ervaar zelf de klasse van Land Rover!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























