
Land Rover Range Rover Evoque - 2.0 D150 AWD S | LEDER | PANO | MERIDIAN | STOELVERW. | CAMERA | NAVI | CRUISE |
Algemeen
| Prijs | € 31.950 |
| Bouwjaar | Januari 2021 |
| Kilometerstand | 100.000 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-960-JN |
| Datum deel 1 | 12-01-2021 |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Eiger grey-JBC2409 (1DF) |
| Gewicht | 1848 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Technische informatie
Koppel: 380 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 54 liter
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 196 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.490 kg
Afmetingen (LxB): 437 x 190 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Ebony Black/Ebony Black Interior (034DU)
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
CO₂-uitstoot (WLTP): 183 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 636 - € 667 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basis: Geldige APK en RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Jaguar Land Rover Nederland Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 www.jaguar.nl crcnl@jaguarlandrover.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 20" ’Style 5079‘ 5-Split Spoke in Gloss Dark Grey & Contrast Diamond Turned Finish (031PM)
- Eiger Grey (1DF)
- LED koplampen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dimlichten automatisch
- LED-mistlampen vóór (064AP)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Smartphone Pack (186AB)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB+-tuner (Digital Audio Broadcasting) (025JB)
- Meridian™ audiosysteem (380 W) (025LM)
- spraakbediening
- Touch Pro Duo met twee 10" HD full-colour touchscreens in middenconsole (087AQ)
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- keyless start
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- Traffic Sign Recognition en Adaptive Speed Limiter (086DC)
- vermoeidheids herkenning
- voetgangersairbag
Overige
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Op onze website WWW.AUTOVANSCHAIK.NL,staan al onze auto's met een zeer uitgebreide FOTOREPORTAGE.Voordat wij onze auto's te koop aanbieden gaan ze eerst naar de werkplaats voor een uitgebreide inkoopcheck en worden ze verkoop klaar gemaakt.Onze genoemde prijzen zijn inclusief recente APK en tenaamstellen ,kilometergarantie(nationale autopas).Tegen meerprijs is er garantie mogelijk, een half jaar autotrust garantie of bovag garantie.Wilt u uw auto rechtstreek aan ons verkopen, dan is dat mogelijk, surf naar de site: WWW.CONTANTGELDVOORJEAUTO.NL.De voordelen op een rijtje: Bovag bedrijf,garantie,N.A.P,jonge en meestal van de eerste eigenaar afkomstige auto's,aantoonbare onderhoudshistorie, inruil van auto,boot,motor,caravan en camper mogelijk,ruime financieringsmogelijkheden
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























