
Land Rover Range Rover Evoque - 2.0 P200 AWD R-Dynamic SE 1e Eigenaar|Navi|Clima|Pano|Cruise|Camera|PDC P+A|Carplay|Stoelv
Algemeen
| Prijs | € 31.949 |
| Prijs excl. BTW | € 27.197 excl. BTW |
| Bouwjaar | November 2020 |
| Kilometerstand | 98.460 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 30 november 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | S-121-VK |
| Datum deel 1 | 30-11-2020 (import) |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Eiger grey-JBC2409 (1DF) |
| Gewicht | 1800 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 67 liter
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 216 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.430 kg
Breedte: 190 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Ebony Black/Ebony Black Interior (034DU)
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 7,6 l/100km (1 op 13,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 208 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Jaguar Land Rover Nederland Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 www.jaguar.nl crcnl@jaguarlandrover.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 20" ’Style 5076‘ 5-Split Spoke in Gloss Sparkle Silver met 235/50 R20 104Y-banden (zomer) / 235/50 R20 104W (all-season) (031PN)
- Eiger Grey (1DF)
- Glazen panoramadak met schuif-/kanteldeel voor, incl. elektrisch bediendzonnescherm (zomer 2019) (041CZ)
- Handsfree elektrische achterklepbediening (070BA)
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dimlichten automatisch
- Elektrische achterklepbediening (070AV)
- Keyless Entry (066AC)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Privacy glas (047DB)
- side-skirts
Infotainment
- Navigation Pro (087AU)
- Smartphone Pack (186AB)
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- CONNECT PRO PACK (187DC)
- Interactive Driver Display (12,3" digitaal instrumentenpaneel) (038ID)
- spraakbediening
- Touch Pro Duo met twee 10" HD full-colour touchscreens in middenconsole (087AQ)
Interieur & Comfort
- Luxe lederen bekleding
- 14-voudig verstelbare voorstoelen met memoryfunctie (300CV)
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen sportstuur
- lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatic High Beam Assist (030NT)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- Traffic Sign Recognition en Adaptive Speed Limiter (086DC)
- vermoeidheids herkenning
- voetgangersairbag
Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- BTW Auto
- COLD CLIMATE CONVENIENCE PACK (Verwarmbaar lederen stuurwiel, Verwarmbare voorruit, Verwarmde hogedruk ruitensproeiers) (072BI)
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Elektrische achterklep
- Panorama
- Parkeer Sensoren Achter
- Parkeer Sensoren Voor
- RDW-leges
= Bijzonderheden =
1e Eigenaar|Navi|Clima|Pano|Cruise|Camera|PDC P+A|Carplay|Stoelverw|Leder|APK tot 11-2026
Welkom bij Autobaan!
Met een ruime voorraad van meer dan 100 auto’s behoort Autobaan tot één van de grotere aanbieders van Nederland. Dankzij onze uitgebreide kennis en jarenlange ervaring kunnen wij onze voertuigen aanbieden tegen zeer scherpe prijzen, waarmee wij tot de voordeligere aanbieders in Nederland behoren.
Wij helpen onze klanten bij het vinden van de perfecte auto, altijd met de service en betrouwbaarheid die u van ons gewend bent. Bent u op zoek naar een specifiek voertuig en kunt u deze niet vinden in onze voorraad? Neem gerust contact met ons op — onze ervaren medewerkers helpen u graag verder!
✔ Meer dan 100 auto’s direct uit voorraad leverbaar
✔ Scherpe prijzen zonder verborgen kosten
De prijs die u ziet, is ook daadwerkelijk de prijs die u betaalt bij aanschaf.
Inruil en financiering zijn bij ons mogelijk.
Om teleurstellingen te voorkomen, adviseren wij om vooraf telefonisch contact op te nemen voor het maken van een afspraak.
Het tenaamstellen van voertuigen is bij ons op locatie mogelijk.
Daarnaast verzorgen wij exportdocumenten inclusief kenteken en verzekering.
We can handle export documents, registration and insurance.
Wir erledigen die Exportpapiere inklusive Anmeldung und Versicherung.
Bekijk onze website voor meer foto’s en een overzicht van al onze diensten.
Voor meer informatie kunt u altijd telefonisch contact opnemen of WhatsAppen.
Aan alle aangeboden voertuigen kunnen geen rechten worden ontleend; schrijf- en tekstfouten voorbehouden.
Meer dan 100 auto’s direct uit voorraad leverbaar!
Al onze auto's worden aangeboden tegen scherpe prijzen zonder bijkomende kosten. De prijs die je ziet is ook de prijs wat je betaald bij aanschaf!
All our care are offered at competitive prices without additional costs. The price you see is also the price you pay when purchasing!
Inruil en financiering is mogelijk bij ons!
Om teleurstellingen te voorkomen, is het verstandig om eerst telefonisch contact op te nemen voor een afspraak.
Voertuigen tenaamstellen is bij ons op locatie mogelijk!
Wij verzorgen zelf export papieren met kenteken en verzekering.
We can handle export documents and insurance.
Wir machen uns zu exportieren Papiere mit Anmeldung und Versicherung.
Bekijk onze website voor meer foto’s en al onze diensten.
www.auto-baan.nl
Voor meer info kunt u altijd bellen/Whatsappen naar Mobiel: 06 154 093 30
Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekst fouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























