
Land Rover Range Rover Evoque - 2.0 P200 AWD S, 200 PK, 1e eigenaar, BTW auto
Algemeen
| Prijs | € 35.450 |
| Prijs excl. BTW | € 30.485 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 41.433 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 25 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-951-PT |
| Datum deel 1 | 25-03-2021 (import) |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1800 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Land Rover Range Rover Evoque occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 216 km/u
GVW: 2.430 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
COâ‚‚-uitstoot: 173 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie full map
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Premium kleur
- Trekhaak met afneembare kogel
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voetgangersairbag
= Bijzonderheden =
Afkomstig van 1e eigenaar en mensen uit het dorp! In nieuwstaat verkerende Land-Rover Evoque, sinds 1.000km in Nederland rijdend en dealer onderhouden! All Season Michelin rondom, trekhaak, achteruitrijcamera
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Uitgebreid Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
WIJ WERKEN OP AFSPRAAK, NEEM DUS EERST CONTACT OP VOORDAT U LANGSKOMT, OM TELEURSTELLINGEN TE VOORKOMEN!
Al meer dan 15 jaar zijn wij een echt familiebedrijf en houden wij een bedrijfsvoorraad aan van circa 80 auto's. Zo bewaken wij met een vaste club mensen goed het overzicht wat we in- en verkopen en kunnen we de kwaliteit van de auto's goed overzien én waarborgen.
In 2019 hebben wij een nieuwbouw gerealiseerd direct naast onze uitgebreide autowasserette. Een compleet nieuwe showroom die van alle gemakken is voorzien, klaar voor de toekomst! Alhoewel wij online ook auto's verkopen, horen en zien wij toch dat kopers van gebruikte auto's toch nog altijd graag persoonlijk kennis willen maken met de verkopende partij (ons) en natuurlijk de auto. Daarom hebben wij gekozen voor een nieuwbouw, omdat ook wij geloven dat de toekomst met: online-verkopen, het persoonlijke en tastbare van een showroom toch blijft... bij het kopen van een andere auto!
Wie Pitstop kent, weet dat wij een voorkeur hebben voor sportieve, exclusieve en luxer-uitgevoerde auto's. Wij bewegen ons met de markt mee en kijken naar wat er in de markt gevraagd wordt en wat gewenst is. Bij onze inkoop selecteren we op net dat beetje extra; een luxere of sportievere uitvoering ten opzichte van het basis merk/model.
Door onze jarenlange ervaring hebben wij een groot netwerk binnen Nederland, maar ook binnen Duitsland en omringende landen opgebouwd. Wij hebben de afgelopen jaren veel zoekopdrachten mogen vervullen voor (vaste) klanten. Wij kunnen namelijk het gehele traject van import-van of export-naar verzorgen, inclusief bijbehorende verzekering- en belastingafhandeling. Door ons netwerk kunnen wij ook alles inruilen en inkopen! Van klassieker tot nieuwe auto.
U bent van harte welkom in het centrale Dronten, slechts op 1 uur afstand van Amsterdam, Utrecht, Groningen en Enschede.
*** FINANCIERING OP ELKE AUTO MOGELIJK!***
Autobedrijf Pitstop Car Trading, stelt het op prijs dat u geïnteresseerd bent in onze producten of diensten en een bezoek brengt aan één van onze advertenties/websites. Hoewel de informatie op deze website permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze website te allen tijde voorbehouden. Het is onmogelijk om transmissiefouten volledig uit te sluiten. Aan de inhoud van deze website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























![Audi e-tron - 50 quattro Launch edition 71 kWh [ LED Luchtvering Virtual cockpit ]](https://cdn.autowereld.nl/I740683159/240x180/audi-e-tron-50-quattro-launch-edition-71-kwh-led-luchtvering-virtual-cockpit.jpg)




