
Lexus NX - 300h Business Line Pro GARANTIE
Algemeen
| Prijs | € 15.250 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 225.000 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SN-031-Z |
| Datum deel 1 | 23-03-2015 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 114 kW (155 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2494 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin metallic |
| Gewicht | 1695 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Lichtmetalenvelgen
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/60 R18
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.330 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 185 x 165 cm
Wielbasis: 266 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 121 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: ORANJE PLUS: Een jaar of 15.000 km garantie op de motor, automaat, koppeling en – indien van toepassing – de hybride batterij. De auto wordt geleverd met nieuwe motorolie, oliefilter, luchtfilter, interieurfilter en een onderhoudsbeurt. Banden, remmen en rijdende onderdelen worden gecontroleerd. Indien nodig wordt ook onderhoud aan het hybridesysteem uitgevoerd. Daarnaast beschikt de auto over minimaal 10 maanden APK. De auto wordt van binnen en buiten schoongemaakt en gepoetst. Deze voorwaarden gelden voor alle Toyota- en Lexus-auto’s met een verkoopprijs boven de €15.000, behalve voertuigen die zijn aangeduid als export- of handelsauto.
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Houten versnellingspook
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
= Bijzonderheden =
***Rijklaarprijs inclusief 1 jaar of 15.000km garantie op de motor, automaat en hybride batterij!!
Let op! “Laagste prijs” is niet het juiste woord, maar “beste prijs” wel! (Naast de auto, als u hem leuk vindt...)
Wij leveren Toyota’s, Lexus’en en Honda’s standaard af met drie maanden garantie op de motor en versnellingsbak, en zes maanden op de hybride batterij (indien het een hybride auto betreft). Dit geldt niet voor auto’s die zijn aangeduid als “voor export/handel” of “geen garantie”.
Wij controleren en vervangen indien nodig de motorolie, filters, koelvloeistof, ruitenwissers en banden. Kortom: wij maken de auto’s rijklaar.
LET OP! NIET ALLE AUTO’S STAAN OP MARKTPLAATS GEADVERTEERD. KIJK OP DE WEBSITE (droranjesnor.nl) VOOR ONS VOLLEDIGE AANBOD!
Inkoop & terugkoop
Wij kopen Toyota’s en Lexus’en terug. Bij terugkoop houden wij rekening met de nieuwe kilometerstand, de gebruiksperiode, de inkoop-/verkoopbelasting en de afleveringskosten (die al in de verkoopprijs zijn inbegrepen).
Garantievoorwaarden
Tijdens de garantieperiode dient de auto goed onderhouden te worden:
Oliepeil regelmatig controleren (elke 10.000 km).
Olie en oliefilter vervangen (elke 15.000 km).
Hybride auto’s moeten regelmatig gereden worden: minimaal één keer per week en ten minste 20 km per rit.
Auto verkopen? Wij kopen!
Wij kopen hybride Toyota’s en Lexus’en in, van topstaat tot sloopauto. De staat van de auto is minder belangrijk: motorproblemen, problemen met de hybride batterij, versnellingsbakproblemen of zelfs een ontbrekende katalysator zijn geen probleem!
Stuur ons het kenteken, de kilometerstand, de staat van de auto en een paar foto’s. U ontvangt dan zo snel mogelijk het beste bod. (Inruilen is beperkt mogelijk; meestal alleen Toyota of Lexus.) Inruil van andere merken kan helpen bij het verkrijgen van een sloopvrijwaring, maar bij auto’s met een hoge waarde is het meestal beter om deze zelf te verkopen.
Vrijwaring kan snel, online en 24/7 geregeld worden.
Betaling
Minimaal 65% van het verkoopbedrag dient via de bank betaald te worden. Uiteindelijk mag maximaal €2.999 contant betaald worden. Biljetten van €200 en €500 worden niet geaccepteerd bij betalingen.
For exporters: You may not pay more than €3,000 in cash in the Netherlands. Therefore, you should consider online banking (Wise, Revolut, etc.) for quick money transfers.
Для експортерів: Ви не можете сплатити готівкою більше 3000 євро в Нідерландах. Тому вам слід розглянути онлайн-банкінг (Wise, Revolut тощо) для швидких грошових переказів.
Pour les exportateurs : aux Pays-Bas, les paiements en espèces sont limités à 3 000 €. Il est donc conseillé d’utiliser les services bancaires en ligne (Wise, Revolut, etc.) pour effectuer des transferts d’argent rapides.
Over ons
Wij streven naar een duurzame relatie met onze klanten. Daarom maken wij onze auto’s waar mogelijk rijklaar. Als er iets niet in orde is, laten wij dit duidelijk en eerlijk weten. Onze auto’s zijn niet nieuw, maar wél betrouwbaar.
Tweedehands auto’s kunnen altijd gebreken hebben. Bij grote problemen (zoals motor-, versnellingsbak- of hybride batterijproblemen) proberen wij te helpen. Kleine problemen, zoals lichte geluiden bij het remsysteem of beperkte geluidsisolatie, lossen wij op indien mogelijk, maar deze zijn niet essentieel.
Koffie, thee en hapjes zijn altijd gratis. Onderhoud is welkom, maar buiten de garantieperiode is dit een betaalde dienst.
Inkoop, verkoop & ruil
Wij kopen en ruilen hybride Toyota’s in! Andere Toyota- en Honda-modellen zijn meestal ook interessant. Bij andere merken hangt het vooral af van de prijs.
DrOranjeSnor
Hoeveel kost een Lexus NX verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































