Let op! Geld lenen kost geld
Lynk & Co 01 - | Panoramadak | Verwarmbare voorstoelen | Adaptieve cruise control | Apple carplay/Android - AutoWereld.nl
 
€ 23.950
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 65.571 km

Algemeen

Prijs € 23.950
Prijs excl. BTW € 19.840 excl. BTW
Bouwjaar 2022
Kilometerstand 65.571 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Hybride
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen 7
APK Ja, tot 02 september 2026
BTW auto Ja, incl. BTW
Kenteken R-932-HN
Datum deel 1 02-09-2022
Topsnelheid 210 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 8,00 sec
Motorvermogen 192 kW (261 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 3-cilinder
Cilinderinhoud 1477 cc
Energielabel A
Carrosserie SUV / Terreinwagen
Kleur Blauw
Oorspronkelijke kleur Blauw
Gewicht 1854 kg
Trekgewicht max 1800 kg
Trekgewicht onger. 750 kg
Verbruik (±) 1 op 83
Introductiejaar oktober 2020
Meer modelinformatie

Aanbieder

Henk Scholten Heerlen B.V.
Terhoevenderweg 99

6412ZJ Heerlen

0453030500

henkscholten.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Alarm
  • ESP
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
  • Traction Control
Comfort
  • Airconditioning
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Lendesteun
  • Panoramadak
  • Regensensor
  • Stoelverwarming
  • Stuurbekrachtiging
Multimedia
  • Navigatiesysteem
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
  • Dakrails
Exterieur
  • Spoiler
Overige
  • Binnenspiegel aut. dimmend
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024

Technische informatie
Koppel: 265 Nm

Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 42 liter
Actieradius: 69 km

Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving

Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 210 km/u

Maten en gewichten
GVW: 2.350 kg
Afmetingen (LxB): 454 x 186 cm
Wielbasis: 273 cm

Accu
Accu: 18 kWh

Interieur
Bekleding: Stof

Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 27 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP

Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal

Garantie
Fabrieksgarantie: 12 maanden

Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: 12 maanden BOVAG-garantie.

Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Lynk & Co Rokin 75 1012 KL Amsterdam, NL 08003735500 lynkco.com/nl info@lynkco.com

Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

= Aanvullende opties en accessoires =

Exterieur
- elektrisch bedienbare achterklep
- keyless entry
- lichtmetalen velgen 20"
- metaalkleur
- afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- dakspoiler
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen

Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- dashboardcamera
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding

Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- keyless start
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurwiel multifunctioneel

Veiligheid
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning

Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij

= Bijzonderheden =

Deze zeer gunstig geprijsde Lynk & Co 01 is zonder overdrijven echt een fantastische occasion. Deze hybride Lynk & Co 01 gaat slim om met energie. Door rijden en remmen wordt de accu van de elektromotor opgeladen, die de brandstofmotor en handje helpt of zelfs de aandrijving overneemt. In de guurste maanden is de meegeleverde stoelverwarming een absolute weldaad! Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Het glazen panoramadak zorgt voor een onovertroffen uitzicht. Ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.

Dankzij het digitale dashboard in deze auto kan u de interface van uw cockpit personaliseren. Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. De aanwezige file assistent meet de afstand tot uw voorligger en zorgt voor een veilige afstand. Staat het voor u opeens stil? Dan zorgt het systeem dat de auto ook stopt. De radio harder of zachter zetten of iemand uit uw contactenlijst bellen. Dankzij de spraakbediening doet u dit allemaal met uw stem. En deze auto heeft ook full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor als standaard uitrusting.

In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. In deze Lynk & Co vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning.

Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!

Welkom bij familiebedrijf Henk Scholten. 
Sinds 1981 staat ons bedrijf voor het bieden van zorgeloze mobiliteit, van aanschaf en onderhoud tot schadeherstel. Iedere medewerker draagt onze waarden uit en streeft naar een zo persoonlijk mogelijke benadering.

Henk Scholten is uw one-stop-shop voor alles rondom Volvo, Polestar en Lynk & Co. Wij bieden service, advies en kwaliteit waarbij we altijd nét dat stapje extra zetten. Bij ons bent u geen nummer: we kennen uw naam, onthouden uw wensen en geven u een zorgeloze ervaring. U komt voor onze merken, maar blijft voor Henk Scholten.

Bij Henk Scholten kunt u in Het Gooi, Gelderland of Zuid-Limburg terecht in één van onze showrooms. Kies uit ons ruime aanbod van nieuwe en gebruikte auto’s, standaard meer dan 500 op voorraad. Staat uw droomauto er niet tussen? Neem dan gerust contact met ons op, wellicht verwachten wij binnenkort uw droomspecificatie.

Hoeveel kost een Lynk & Co 01 verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Henk Scholten Heerlen B.V.

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken