
MAN TGE - 2.0TDi 160PK Dubbele Cabine Open Laadbak | 3500Kg Trekhaak | Multimedia | Camera | Airco |
Algemeen
| Prijs | € 37.850 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 45.799 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 64.030 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 06-02-2024 |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | 2000 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | - |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 2356 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
Extra informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Open laadbak dubbele cabine
Cabine: dubbel
Referentienummer: 13346
Maten en gewichten
GVW: 3.500 kg
Lengte/hoogte: L4H1
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 270 x 205 cm
Interieur
Interieur: black, Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Productveiligheid
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Trekhaak 3500KG
Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Multimedia systeem
Overige
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s)
- Comfort-Plus-pakket
- Dubbele cabine
- El. Spiegels
- Laadbak
- Multifunctioneel stuur
= Bijzonderheden =
De top is eraf, alle systemen beproefd, de techniek up-to-date. Deze piepjonge MAN TGE staat te popelen om er weer op uit te gaan! De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak.
Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. De auto is voorzien van een 3500Kg trekhaak en is een uitstekende trekker. Volumeknoppen, zenderschakelen, muten... Je doet alles met de audiobediening op het stuur. Veilig en gemakkelijk. De voordelen van de aanwezige cruise control hoeven we niet uit te leggen. Een mooie, constante snelheid - niet te snel, niet te langzaam. Precies goed. Deze auto heeft airconditioning aan boord. De MAN is standaard voorzien van: centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
In de MAN TGE heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem.
Wil jij met deze MAN TGE een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Hoeveel kost een MAN TGE verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























