Let op! Geld lenen kost geld
Mazda 323 - Hatchback 1.3 DX 5-deurs Nieuw in Nederland geleverd - AutoWereld.nl
 

Mazda 323 - Hatchback 1.3 DX 5-deurs Nieuw in Nederland geleverd

1985, Benzine, Handgeschakeld, Hatchback, Groen
€ 4.950
74.808 km

Algemeen

Prijs € 4.950
Bouwjaar 1985
Kilometerstand 74.808 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 4
APK Ja, tot 25 mei 2027
BTW auto Nee, marge
Kenteken ND-16-FY
Datum deel 1 16-04-1985
Topsnelheid -
Acceleratie -
Motorvermogen 50 kW (68 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen -
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1296 cc
Energielabel -
Carrosserie Hatchback
Kleur Groen (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Seto Green (groen metallic)
Gewicht 845 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik -
Introductiejaar juli 1981
Meer modelinformatie

Aanbieder

Autobedrijf 't Jan Scholten Team B.V.
Twentepoort West 13

7609RD Almelo

0546817095

www.jsteam.nl

Extra informatie

Algemene informatie
Modelreeks: jul. 1981 - dec. 1985

Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving

Maten
Wielbasis: 237 cm

Interieur
Interieur: Bruin, Stof

Milieu
Emissieklasse: Euro 0

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen

Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf 't Jan Scholten Team B.V. Twentepoort West 13 7609RD ALMELO, NL 0546817095 http://www.jsteam.nl info@jsteam.nl

= Aanvullende opties en accessoires =

Exterieur
- Metaalkleur

Infotainment
- Audio-installatie

Interieur
- Rokersvrije auto

Overige
- Getint glas warmtewerend

= Bijzonderheden =

Bezoek ook de website van ons bedrijf op www.jsteam.nl om meer dan 100 foto's van deze auto te bekijken.

Unieke kans voor de liefhebbers van klassieke Mazda's!! Een 1985 Mazda 323HB 1.3 DX 5-deurs in zeer goede staat. Auto is nieuw in Nederland geleverd en afkomstig van de derde eigenaar.

De Mazda 323 was het succesnummer waarmee Mazda op de kaart is gezet in de 80er jaren; een lichte en wendbare auto met prima rij eigenschappen. Dit betreft tevens de eerste voorwiel aangedreven versie welke oorspronkelijk in 1981 werd geïntroduceerd.

Historie: Deze Mazda 323 komt van de 3e eigenaar en heeft sinds 1987 altijd in dezelfde familie gereden (van vader op zoon). Hij is in april 1985 nieuw afgeleverd aan de eerste eigenaar die de auto meteen grondig heeft laten tectyleren door een erkend bedrijf. In mei 1987 is de auto naar de tweede eigenaar gegaan in Almelo. In september 1989 heeft de zoon van de tweede eigenaar de auto overgenomen waarna hij hem alleen nog gebruikt heeft met mooi weer. De auto is trouw jaarlijks professioneel in onderhoud geweest waarvan de laatste 36 jaar veelal bij ons bedrijf (Volledig ingevuld onderhoudsboekje en diverse facturen aanwezig).

De huidige APK loopt nog tot april 2027. En......fijn om te weten: Hij is vanaf de aanschaf tot en met heden altijd in de garage gestald. Dit, samen met de tectyl-beurt bij aflevering, heeft er voor gezorgd dat de auto er na al die jaren nog steeds geweldig uit ziet!!

Voor deze Mazda 323 geldt de oldtimervrijstelling. Er hoeft geen motorrijtuigenbelasting meer betaald te worden aangezien hij inmiddels meer dan 40 jaar oud is.

Gegevens: Kenteken ND-16-FY, Datum eerste toelating 16-04-1985, Gewicht 845kg, Chassisnummer JMZBD143100917944

Deze verkoop geschiedt in opdracht van de eigenaar en de auto wordt zonder garantie geleverd.

* Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld, er kunnen geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van opties of accessoires. Wij vragen aan u, de voor uw aanschaf-beslissende zaken vooraf te controleren op aanwezigheid.

Welkom bij ’t Jan Scholten Team!

Wij zien autorijden als avontuur – een ervaring die je vrijheid geeft. Sinds 1968 geloven wij hierin en dit uiten we door ons als full service autobedrijf te focussen op elke stap in het realiseren van uw stukje vrijheid. Zodat u – net als wij – onbezorgd kunt genieten van het autorijden.

Door de jaren heen heeft ’t Jan Scholten Team zich ontwikkeld tot een betrouwbare partner voor zowel de levering als het onderhoud van nieuwe en gebruikte auto’s. Na 20 jaar het Mazda-Dealerschap te hebben gevoerd hebben wij ons verder gespecialiseerd in het merk Mazda waarbij vooral onze Mazda MX-5 know-how absoluut uniek is. Ook zijn wij Certified US Car Dealer voor de merken Ford USA en Dodge RAM pick-ups.

Onze liefde voor bijzondere auto’s komt nog meer tot uiting door het assortiment Ford Mustangs dat wij op voorraad hebben. Dit zorgt ervoor dat er altijd een unieke mix is tussen Japanse en Amerikaanse auto’s in onze showroom te Almelo.

Snelheid en flexibiliteit in communicatie en bij reparatie zijn tegenwoordig onmisbaar – maar in een wereld waarin zaken steeds vluchtiger gaan willen wij graag onze persoonlijke benadering en service richting u als klant behouden. Hierbij staat (wederzijds) vertrouwen hoog in het vaandel. We merken dagelijks dat dit vertrouwen ervoor zorgt dat zaken een stuk makkelijker gaan voor zowel u als ons. Daarom proberen wij als autobedrijf een relatie te creëeren die niet ophoudt bij aankoop maar juist is gefocust op de lange termijn.

Graag tot ziens in Almelo. Wij verheugen ons op uw komst!

Hoeveel kost een Mazda 323 verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Autobedrijf 't Jan Scholten Team B.V.

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken