Let op! Geld lenen kost geld
Mercedes-Benz 220 - 220 S Ponton 6 cilinder 2e eigenaar ONGERESTAUREERD - AutoWereld.nl
 

Mercedes-Benz 220 - 220 S Ponton 6 cilinder 2e eigenaar ONGERESTAUREERD

06-1960, Benzine, Handgeschakeld, , Zwart
€ 99.999
84.456 km

Algemeen

Prijs € 99.999
Bouwjaar Juni 1960
Kilometerstand 84.456 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 5
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken AM-66-50
Datum deel 1 -
Motorvermogen 78 kW (106 pk)
Aantal deuren 6-deurs
Aantal zitplaatsen -
Aantal cilinders -
Cilinderinhoud 2195 cc
Energielabel -
Carrosserie -
Kleur Zwart
Oorspronkelijke kleur -
Gewicht 1380 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -

Aanbieder

Autobedrijf Jan de Croon b.v.
Leigraaf 44

7391AL Twello

0571 - 275903

www.AUTOBEDRIJFDECROON.nl

Extra informatie

-- ONGERESTAUREERD --

Hartelijk dank voor uw getoonde interesse in onze Mercedes 220 S Ponton uit 1958.

Deze bijzonder fraaie Mercedes-Benz 220 S Ponton uit 1958 heeft een unieke en volledig traceerbare historie. De auto werd nieuw geleverd in Californië, USA, en bleef daar tot 2008 bij de eerste eigenaar. Dankzij het droge Californische klimaat is de carrosserie uitzonderlijk goed bewaard gebleven en volledig roestvrij.

Door een gerenomeerd oldtimer garage verkocht in 2008 in Nederland, waar hij tot op heden in bezit is van slechts de tweede eigenaar. Een zeldzame kans om een originele Ponton te vinden met slechts twee eigenaren in bijna 70 jaar tijd.

Het betreft een originele 6-cilinder uitvoering met handgeschakelde versnellingsbak, wat garant staat voor het karakteristieke comfortabele rijgedrag en de degelijke techniek waar Mercedes-Benz in de jaren vijftig beroemd mee werd. Extra bijzonder is het zeldzame vouwdak, een geliefde optie die deze Ponton nog exclusiever maakt.

De auto is nooit gerestaureerd, wat de authenticiteit en originele staat onderstreept. Daarbij verkeert de Mercedes technisch in perfecte conditie en is er veel historie aanwezig in de vorm van facturen en documentatie.

lakwerk heeft lichte patina, door originaliteit willen we hier niets aan doen..

Een eerlijke, originele en uiterst charmante klassieker voor de verzamelaar of liefhebber die waarde hecht aan authenticiteit, historie en kwaliteit.

Bouwjaar 1958
Origineel geleverd in Californië, USA
Tot 2008 bij de eerste eigenaar
Sinds 2008 in Nederland bij de tweede eigenaar
Originele 6-cilinder motor
Handgeschakeld
Zeldzaam vouwdak
Nooit gerestaureerd
Volledig roestvrij
Technisch perfect onderhouden
Veel historie en facturen aanwezig

Een stijlvolle en zeer originele Ponton met uitzonderlijke provenance en uitstraling.

Rijklaar geleverd.

** LET OP !! Onze SHOWROOM aan de Leigraaf 44 te Twello is ALLEEN OP AFSPRAAK OPEN.

U kunt ons telefonisch bereiken op 0571-275903 / WhatsApp 06-22375366 of via de mail VERKOOP@JANDECROON.NL voor meer informatie over een door ons aangeboden voertuig.

BOSCH CAR SERVICE Automobielbedrijf Jan de Croon is sinds 1928 uw partner in mobiliteit. Reeds 3 generaties actief in de automobielbranche. 6 dagen per week zijn wij geopend op afspraak. Al onze auto's zijn ook leverbaar met aantrekkelijke financiering voor zowel particulier als zakelijke klanten. Wilt u een auto komen bezichtigen ALTIJD van tevoren contact opnemen, dit voorkomt teleurstellingen. Voor meer informatie en bezichtiging kunt u bellen met 0571-275903 of mailen naar verkoop@jandecroon.nl. Tot ziens in Twello. INRUIL AUTO / MOTOR / BOOT / CARAVAN / CAMPER / SCOOTER mogelijk.

Hoeveel kost een Mercedes-Benz 220 verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Autobedrijf Jan de Croon b.v.

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken