
Mercedes-Benz A-klasse - 180 Business Solution AMG - Apple Carplay/Android Auto - Stoelverwarming - Sfeerverlichtin
Algemeen
| Prijs | € 26.450 |
| Prijs excl. BTW | € 22.023 excl. BTW |
| Bouwjaar | Februari 2021 |
| Kilometerstand | 94.235 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 07 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-975-FH |
| Datum deel 1 | 22-02-2021 (import) |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1280 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2022
Modelcode: V177
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 43 liter
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 216 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.905 kg
Afmetingen (LxB): 456 x 180 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 136 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
- RDW-leges
- Geldige APK
- Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
- Afleverbeurt
- Nieuwe APK
- 6 maanden Bovag-garantie
- 1-jaar onderhoudsvrij garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- AMG-styling
- High-performance led-koplampen (632)
- Mountaingrijs (787)
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- verlaagde carrosserie
Infotainment
- Mercedes-Benz navigatie (365)
- Smartphone-integratie (14U)
- Widescreen cockpit (458)
- connected services
- Digitale radio (537)
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Sfeerverlichting in 64 kleuren (877)
- Stoelverwarming voor (873)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- keyless start
- Multifunctioneel stuur leder (L3E)
- Sierdelen lijngeslepen aluminium licht (H45)
- Sportstoelen voor (7U3)
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- Viervoudig verstelbare lendensteun (U22)
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- 18" AMG velgen
- Alcantara Leder bekleding
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
De superioriteit van deze auto is te zien aan zijn aantrekkelijke exterieur en zijn strakke interieur, ontegensprekelijk een Mercedes-Benz A-klasse, een typische hoge kwaliteit Duitse auto. Sportief, stoer en net even anders dan anders, mede dankzij de AMG-styling. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Als we het over kwaliteit en stijl hebben, wat dacht u dan van het lederen interieur? Al is het buiten nog zo koud, de stoelverwarming maakt alles weer goed! Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, AMG-styling, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Dankzij het digitale dashboard in deze auto kan u de interface van uw cockpit personaliseren. Met de achteruitrijcamera ziet u precies wat er achter de auto gebeurt. De radio harder of zachter zetten of iemand uit uw contactenlijst bellen. Dankzij de spraakbediening doet u dit allemaal met uw stem. Deze Mercedes-Benz A-klasse is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. Je weet altijd waar je moet zijn, dankzij het navigatiesysteem met harde schijf. Met electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, sportstuurwiel en automatisch dimmende buitenspiegels is deze auto helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz A-klasse samen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen.
Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Onze prijzen zijn exclusief afleverkosten!
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































