
Mercedes-Benz A-klasse - 180 Business Solution AMG | Trekhaak | Navigatie | Dealer onderhouden | Org. NL | Camera |
Algemeen
| Prijs | € 17.499 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 109.756 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 21 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SH-430-D |
| Datum deel 1 | 12-04-2018 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Mercedes A-klasse 180 Business Solution AMG | Trekhaak | Navigatie | Dealer onderhouden | Org. NL | Camera |
- Kenteken: SH-430-D
- Merk: Mercedes
- Model: A-klasse
- APK tot: 21-12-2026
- Tellerstand: 109756 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Automaat 9-traps
- Kleur: grijs Metallic
- Kleurnaam: Grijs
- Bekleding: Leder/Stof
- Kleur interieur: zwart
- Interieurnaam: Zwart
- Motorinhoud: 1595 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 270910
- Vermogen: 90 kW / 123pk
- Ledig gewicht: 1295 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 438 cm
- Breedte: 178 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Bijzondere opties & accessoires
- AMG-styling
- Achteruitrijcamera
- Airco
- Bluetooth
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Getint glas
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- AMG-styling
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- Voor-en achterspoiler
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
Mercedes-Benz A-Klasse
Uniek exemplaar! Deze prachtige Mercedes A-Klasse uit 2018 combineert sportiviteit, luxe en comfort in één bijzonder stijlvolle hatchback. Met slechts 109.000 kilometer gereden betreft dit een zeer nette auto afkomstig van de tweede eigenaar, die bovendien volledig Mercedes-dealer onderhouden is. Daarnaast is deze A-Klasse nieuw geleverd in Nederland, wat de historie extra transparant en aantrekkelijk maakt.
Aan alles is te merken dat er zorgvuldig met de auto is omgegaan. Zowel van binnen als van buiten verkeert hij in keurige staat en ook technisch is hij uitstekend onderhouden. De combinatie van de moderne uitstraling, hoogwaardige afwerking en fijne rijeigenschappen maakt iedere rit een plezier.
Deze uitvoering is rijk uitgerust met diverse aantrekkelijke opties, waaronder:
- AMG-pakket
- Navigatiesysteem
- Automatische transmissie
- Cruise control
- Achteruitrijcamera
- Afneembare trekhaak
- Sportieve uitstraling en comfortabele rijbeleving
De Mercedes A-Klasse staat bekend om zijn luxe uitstraling, verfijnde rijeigenschappen en betrouwbare techniek. Dit exemplaar vormt daar het perfecte bewijs van en is volledig klaar voor zijn volgende eigenaar.
Een sportieve en luxe hatchback met een uitstekende onderhoudshistorie en een bijzonder nette uitstraling. Instappen en genieten!
JDL Automotive B.V.
Oude Apeldoornseweg 45 040 7333NR Apeldoorn
7333NR Apeldoorn
0644353487
verkoop@jdlautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























